Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprit gads modernajai CSDD mobilajai aplikācijai

2014.gada jūlijā aprit gads kopš pieejama CSDD mobilā aplikācija. Šajā laikā tā lejupielādēta vairāk kā 56 000 reizes (attiecīgi 37 200 – Android un 18 900 – Apple viedtālruņiem un planšetdatoriem). Pēdējo 12 mēnešu laikā aplikācijas lietotāji tai pieslēgušies apmēram 115 tūkstošus reižu jeb vairāk nekā 300 reižu dienā. 

Aplikācija ar moderno tehnoloģiju palīdzību klientiem nodrošina kvalitatīvus, ērtus, ātrus un drošus pakalpojumus un informāciju. Tādējādi tiek samazināta birokrātija, pakalpojums ir „zaļi domājošs”, ekonomisks un ilgtspējīgs. Aplikācija pielāgota kā fiziskām, tā juridiskām personām.

Visbiežāk izmantotie pakalpojumi: tehniskās apskates dati, transportlīdzekļu dati, vadītāja apliecības dati un informācija par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Aplikācija lielākoties tiek izmantota Latvijā – 95% gadījumu, taču tā tiek lietota arī no citām valstīm, piemēram, no Zviedrijas – 1,7%, no Lielbritānijas – 1,1%, no Norvēģijas – 0,5%, no Vācijas – 0,3%, no Krievijas – 0,2% gadījumu.Šo CSDD produktu atzinīgi novērtējuši arī mūsu klienti. Piemēram, atsauksmes no Twitter: 

"CSDD tiešām atvieglojat dzīvi, jo īpaši ar aplikāciju viedtālruņiem un atgādinājumu sistēmu. Uzslava arī Jūsu IT!"

"Braucu uz TA Antenas ielā. Rinda ap 100 cilv. Woow. Iegāju CSDD aplikācijā, apmaksāju un pēc 3 minūtēm jau devos uz līniju. Apsveicami."

"Yea! Apmaksāt tehnisko apskati CSDD aplikācijā un tādā veidā rindā "apdzīt" ~60 gaidītājus ir nenormāli forši! :)"

"Cik jauki, ka tiek atsūtīts personīgs meils no CSDD par aplikācijas jaunumiem. Sajūta, ka CSDD tiešām rūp cilvēki!:)"

"Novelc CSDD aplikāciju telefonam, tur ir pilnīgi viss :) traki laba lieta." 

Gada laikā aplikācija ir būtiski „izaugusi”. Sākotnēji tajā pamatā bija informācija par personu kā par autovadītāju, par saviem transportlīdzekļiem un par tehniskās apskates datiem. Šobrīd CSDD aplikācijā pieejamā informācija un pakalpojumi: vadītāja apliecības dati; transportlīdzekļu dati; tehniskās apskates dati; velosipēdu reģistrācija un informācija par reģistrētajiem velosipēdiem; pieteikšanās eksāmeniem; vienas dienas atļaujas saņemšana; atgādinājumi par termiņiem un sinhronizācija ar tālruņa / planšetdatora kalendāru; ārvalstu transportlīdzekļu vadīšanas atļaujas; ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi un sodi; maksājumi; maksas izziņas; nodokļu kalkulators; CSDD kontakti.

Šobrīd CSDD aplikācijai tiek veikta dizaina un funkcionalitātes pilnveide, piemēram, notiek darbs pie t.s. „push notifikāciju” atbalsta ieviešanas, kas ļaus aplikācijas lietotājiem viedtālrunī vai planšetdatorā saņemt jaunāko informāciju no datu bāzēm, ja arī tajā brīdī aplikācija netiks izmantota (bet ierīcei būs ieslēgts internets). Tas nodrošinās, ka aktuālākā informācija, piemēram, atgādinājumi, klientiem faktiski būs pieejama visu laiku. 

Aplikācija lejupielādējama un lietojama bez maksas. Lejupielādes iespējas: 

Apple veidtālruņiem un planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDiOS
Android veidtālruņiem un  planšetdatoriem: http://ej.uz/CSDDAndroid

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas