Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apsardzes komersantus mudina atcerēties par jaunās licences saņemšanu

Ir palicis vairs tikai mēnesis, lai saņemtu jaunās licences apsardzes pakalpojumu sniegšanai, informē Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte. Valsts policija aicina apsardzes komersantus nomainīt pirmās un otrās kategorijas speciālās atļaujas pret jaunajām licencēm līdz šī gada 31. decembrim.

«Komersanti, kuri nenomainīs šobrīd izsniegtās pirmās un otrās kategorijas speciālās atļaujas (licences) atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām prasībām līdz 2016. gada 31. decembrim vai nenodos iepriekš izsniegtās licences Valsts policijai, tādējādi izbeidzot apsardzes pakalpojumu sniegšanu, nākamajā gadā nedrīkstēs sniegt apsardzes pakalpojumus,» skaidro S.Grāvīte. Līdz šim jaunās licences saņēmuši tikai 223 no 557 apsardzes komersantiem.

Valsts policija atgādina, ka 2014. gada 20. martā stājās spēkā Apsardzes darbības likums, kas paredz, ka turpmāk apsardzes pakalpojumi iedalāmi četros virzienos: tehnisko sistēmu ierīkošana, fiziskā apsardze, tehniskā apsardze un inkasācijas apsardze. No nākamā gada sniegt apsardzes pakalpojumus varēs tikai tie komersanti, kuri būs saņēmuši jaunā parauga speciālās licences noteiktu apsardzes pakalpojumu sniegšanai.

Iesniegumu jaunā parauga apsardzes darbības licences saņemšanai varat iesniegt trīs veidos:

*iesniedzot personīgi Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Koordinācijas un kontroles pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas birojā (Rīgā, Stabu ielā 89, 104. vai 109. kabinetā, pieņemšanas laiks – pirmdienās un trešdienās: no pulksten 10 līdz 12 un no pulksten 14 līdz 16, tālrunis 67208229, 67208201);

*nosūtot pa pastu Valsts policijas licencēšanas komisijai Stabu ielā 89, Rīga, LV–1009;

*nosūtot elektronisku dokumentu, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, pievienojot pārējo nepieciešamo dokumentu elektroniskās kopijas, rakstot uz e-pasta adresi kanc@vp.gov.lv. Apsardzes darbību regulējošos normatīvos aktus un iesnieguma veidlapu var atrast ŠEIT.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas