Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Puse vēlētāju ir apmierināti ar vēlēšanu rezultātiem savā pašvaldībā 5

Vairāk nekā puse jeb 55% Latvijas iedzīvotāju, kuri šogad piedalījās pašvaldību vēlēšanās, ir apmierināti ar to iznākumu savā pašvaldībā, noskaidrots Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) veiktajā aptaujā.

24% aptaujāto vēlēšanu rezultāti apmierina pilnībā, bet 31% aptaujāto - ir drīzāk apmierināti nekā neapmierināti.

Savukārt gandrīz trešdaļa jeb 32% vēlētāju nav apmierināti ar vēlēšanu iznākumu savā pašvaldībā - 15% aptaujāto vēlēšanu rezultāti neapmierina pilnībā, bet 17% - drīzāk neapmierina.

3% aptaujāto nebija viedokļa par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem, bet 10% atzinuši, ka vēlēšanās nav piedalījušies.

"Kopš vēlēšanām pagājis nu jau mēnesis, un vēlētājiem bijusi iespēja novērtēt pirmos jaunievēlēto pašvaldības deputātu darbus. Lai arī lielākā daļa aptaujāto ar vēlēšanu rezultātiem savā pašvaldībā ir apmierināti, tomēr 32% neapmierināto ir pietiekami augsts rādītājs, kas deputātiem varbūt liktu padomāt, ka, iespējams, kaut kas tiek darīts ne tā. Kā redzam, Rīgā kašķēšanās starp opozīciju un koalīciju notiek jau gandrīz vai no pirmās dienas, bet pirmais uzdevums, ko paveic Talsu jaunievēlētie deputāti, ir savu algu pacelšana, tāpēc nav nekāds brīnums, ka vēlētāji var būt neapmierināti," norāda SDTIC projektu vadītāja Laura Pētersone.

SDTIC aptauja tika veikta no 28.jūnija līdz 2.jūlijam, ar interneta starpniecību aptaujājot 974 Latvijas iedzīvotājus no dažādiem reģioniem vecumā no 18 līdz 66 gadiem.

Kā ziņots, pašvaldību vēlēšanas notika 1.jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vecene

Tiem ievēlētajiem jau nekas vairāk nerūp.kā tik savas algas pacelšana...

pirms 6 gadiem, 2013.07.08 09:54

membrāns

...jā,ko gan tādu svarīgu,gudru,zinātnisku,smagu "viņi visi" dara,ka tās algas ir 10 reizes lielākas nekā manējā.Vispār jau "viņiem" algas ir NORMALAS,bet KĀPĒC man,manām meitām,znotiem,manai sievai tas algas ir DESMIT REIZES mazākas? Nu nav "viņi" gudrāki,skaistāki ,labāki par mums...

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 09:39

***sa

Es esmu apmierināts gan ar Cauni , gan ar Rāviņu. Viņi neguļ normāli naktis , bet domā tikai kā kaut ko labu izdarīt tautai . Rāviņš pat insultu esot dabūjis , bet vienalga tautas labā turpina strādāt. Tik daudz strādājot , alga ir par mazu . Jo vairāk strādā , jo vairāk saņem. Mums ir jābūt dziļi pateicīgiem šiem ZZS vīriem , ka viņi tautas labā nes tādus upurus . Varēja mierīgi sēdēt mājas un svilpot . Bet nē , Rāviņš teica , ka viņam vecāki esot iemācījuši godīgumu , vienmēr teikt taisnību , darba mīlestību un spēju sevi ziedot tautas labā. Un sevi netaupot , Caune un Rāviņš veic titānisku darbu un paaudžu paaudzēs viņi ieies Jelgavas vēsturē kā tautas varoņi.

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 11:49

ahha

Es arī saviem bērniem stāstu par ZZS partiju un viņas spilgtākajiem biedriem Cauni un Rāviņu. Tie ir cilvēki , kas rāda piemēru citiem kā jādzīvo . Cik pašaizliedzīgi viņi atsakās no visādiem labumiem , lai tikai tautai tiktu vairāk

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 15:50

tēvs

Es arī, bērni jau labi ir izskoloti, ka viņi ir kā supermens un betmens. Kā Dieva doti no pašām debesīm. Drīz pielikšu viņu portretus mājās pie sienas!

pirms 6 gadiem, 2013.08.07 12:37

Latvijas ziņas