Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar vilcienu brauc vairāk - pasažieru skaits martā audzis par 91,7 tūkstošiem 2

Uzņēmuma «Pasažieru vilciens» apkopotie dati par šī gada marta mēnesi liecina, ka pārvadāto pasažieru skaits audzis par 6,3%, salīdzinot ar pagājušā gada martu. Kopumā martā vilcienu izmantojuši 1 553 572 pasažieru, kas ir par 91 744 vairāk nekā pagājušajā gadā.

«Pasažieru vilciena» valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis uzskata, ka pasažieru skaita pieaugumu veicina pēdējā gada laikā ieguldītais darbs uzņēmuma attīstībā, kā rezultātā paaugstinās pasažieru uzticēšanās vilcienam kā precīzam un drošam transporta veidam, un tas kļūst aizvien populārāks. 

«Pastāvīgi strādājam pie tā, lai vilcienu kustības grafiks tiktu organizēts atbilstoši pasažieru vajadzībām – gan nodrošinot papildus reisus brīvdienās un svētku dienās, gan ieviešot jaunus servisus. Piemēram, sekojam pat līdzi metereoloģiskajām prognozēm, lai precīzāk paredzētu pasažieru plūsmas intensitāti. Domāju, ka būtiski ir arī tas, ka pasažieri ir uzklausīti un viņu viedoklis tiek ņemts vērā – mūsu princips ir vienmēr pārbaudīt un atbildēt uz katru atsūtīto informāciju. Patīkami, ka neraugoties uz zināmām neērtībām, ko sagādā novecojošais vagonu parks, arvien vairak dzirdam pozitīvas atsauksmes un uzslavas par mūsu darbu - precizitāti, servisu, informācijas operativitāti un pieejamību internetā. Tādēļ ar nepacietību gaidām kā modernizētos dīzeļvilciena sastāvus, tā arī jaunos vilcienus, kas ievērojami paaugstinās pasažieru komforta līmeni un būs nozīmīgs solis arī uzņēmuma attīstībā», saka A.Birkmanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zemgaliete

Ja tiešām uzklausītu iedzīvotāju vēlmes, tad sen būtu atjaunots vilciens Rīga - Reņģe turp atpakaļ. Kas tagad notiek svētdienās un piektdienās, kad studentu un Rīgā strādājošo bari dodas ceļā - ārprāc! Autobusi pilni un kaut kur pa starpu - Apgulē, Bēnē u.c. pieturās nav cerību tikt autobusos. Vilcieni bija labos laikos un daudz ietilpīgāki.

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 12:59

Satiksmes ministre

Jūs esat diskvalificēta, mēs Jūs neuzklausām, par vietām ir jācīnas ar rokām.

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 13:51

Latvijas ziņas