Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu 14 organizācijām

Sabiedriskā labuma komisijas sēdē nolemts ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu 14 organizācijām, aģentūru LETA informēja VID.

Rosināts piešķirt sabiedriskā labuma statusu biedrībai "Dubulttreniņš", biedrībai "Sarmanorde Sailing Team", biedrībai "Dzejnieku klubs Stihi.lv", nodibinājumam "Iedvesmas fonds", biedrībai "ABA terapijas centrs", biedrībai "Latvijas karogs", biedrībai "Biedrība "Sonante 2"", reliģiskajai organizācijai "Jelgavas evaņģēliskās ticības kristiešu draudze "Jaunā dzīve"", biedrībai "Cidonya", biedrībai "J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas atbalsta biedrība "Skolai un nākotnei"", biedrībai "Balvu Valsts ģimnāzijas atbalsta biedrība"", biedrībai "Basketbola klubs Krāslava", biedrībai "Daugavpils vingrošanas skola "Harmonia"" un biedrībai "Biedrība "S.S.A.C."".

VID norāda, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu. Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrībai, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas