Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autoceļu nomaļu uzaugums noņemts vairāk nekā 43 000 m3 apmērā

Viens no gandrīz 200 VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšana darba veidiem ir autoceļu nomaļu uzauguma noņemšana. Darba mērķis ir uzlabot ūdens atvadi no ceļa seguma.

Šajā gadā LAU uz valsts autoceļiem ir veicis nomaļu uzauguma noņemšanu vairāk nekā 43 000 m3 apmērā visā Latvijas teritorijā. 

Lai noņemtu uzaugumu, tiek izmantotas divu veidu darba metodes – nomaļu uzaugums tiek izlīdzināts ceļa nodalījuma joslā vai tas tiek aizvests uz uzņēmuma atbērtni. Darbs tiek veikts uz visiem autoceļiem.

Veicot šo ikdienas uzturēšanas darba veidu tiek ierobežota satiksme. Proti, ir izvietota brīdinājuma zīme – uz ceļa strādā, kā arī ātruma ierobežojums pēc nepieciešamības 70 km/h un 50 km/h.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas