Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autovadītāji tiek aicināti pieteikties bezmaksas drošas braukšanas apmācībām

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kampaņas “Pierādi sevi citur, nevis uz ceļa!” laikā jau otro gadu ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas braukšanas apmācības Biķernieku trasē, informē CSDD.

Apmācības ietver teorētiskās un praktiskās zināšanas, kuru laikā autovadītāji varēs pārliecināties par savām braukšanas prasmēm kā trasē, veicot divus praktiskos uzdevumus, tā arī kartodroma līkumos, braucot uz laiku.

CSDD septembrī uzsāka kampaņu pret ātru un agresīvu braukšanu, kuras laikā CSDD un rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs aicina autovadītājus apliecināt savas spējas un izlādēt enerģiju trasē, sporta zālē, virtuvē, darbā, nevis uz ceļa.  

Kopumā pērn oktobrī un novembrī 316 autovadītāji izmantoja iespēju bez maksas pilnveidot savas zināšanas un braukšanas prasmes. Apmācības vairāk apmeklēja vīrieši, taču trešdaļa no dalībniekiem bija sievietes. Būtiski, ka apmācāmo autovadītāju vidējais braukšanas stāžs bija desmit gadi un viņi ikdienā aktīvi piedalās ceļu satiksmē.

CSDD šonedēļ piedāvā apmācību laikus no pirmdienas līdz piektdienai pulksten 11, 13, 15 un 17.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar laika apstākļiem atbilstošām riepām un kam ir derīga tehniskā apskate, kā arī obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Apmācību laikā transportlīdzeklī drīkstēs atrasties tikai tā vadītājs. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā. Braucot trasē, autovadītājam būs jālieto ķivere, ko izsniegs CSDD.

Autovadītāji uz apmācībām tiek aicināti ierasties vismaz 15 minūtes pirms nodarbību sākuma. Apmācību ilgums: 2,5 stundas. Pieteikšanās pa tālruni 25714991 (darba dienās no pulksten 9 līdz 17). Pieteikto dalībnieku reģistrācija notiks Biķernieku trases birojā, S.Eizenšteina ielā 16.

Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu drošas braukšanas nodarbību, lūgums sniegt informāciju, zvanot uz iepriekš norādīto tālruni, lai operatīvi varētu piedāvāt vietu citiem potenciālajiem dalībniekiem.

Informācija par papildu apmācību laikiem, kā arī drošas braukšanas apmācībām tiks sniegta mājaslapās www.bksb.lv un www.csdd.lv, kā arī sociālajos tīklos: @TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase https://www.facebook.com/BikerniekuTrase @csdd_lv.

Kampaņu “Pierādi sevi citur, nevis uz ceļa!” organizē CSDD, tā tiek daļēji finansēta no OCTA līdzekļiem.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas