Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Basketbolu popularizē, konkursā izspēlējot grozus

Lai popularizētu basketbolu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū, basketbola klubs «VEF Rīga» sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu līdz 31. maijam aicina Latvijas skolēnus piedalīties konkursā un iegūt savai skolai āra basketbola grozu, informē konkursa organizatori. Kopumā tiks dāvināti seši grozi – trīs skolām Latvijas reģionos un trīs Rīgā.

Ir divi veidi, kā piedalīties konkursā. Pirmkārt, sociālajos tīklos publicējot foto vai video, tekstā minot savu skolu, iemeslu, kāpēc tā ir pelnījusi āra basketbolu grozu, un pievienojot mirkļbirku #vefgrozs. Piemēram: «Manai skolai X ir nepieciešams #vefgrozs, jo...»). Otrkārt, sūtot pieteikuma vēstuli uz e-pastu info@vefriga.com vai pa pastu uz adresi Blaumaņa ielā 36–9, Rīgā, LV-1011 ar norādi «#vefgrozs konkursam».

Grozu ieguvējus noteiks sacensība sociālajos tīklos un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidos «VEF Rīgas» un Rietumu Bankas labdarības fonda pārstāvji.

Vērtējot pieteikumus sociālajos tīklos, tiks ņemts vērā arī foto un video radošums un oriģinalitāte, kā arī sociālo tīklu lietotāju atbalsts – «patīk» (like) skaits pie konkrētās publikācijas sociālajos tīkos. Foto, video vai vēstulē jābūt paskaidrotai nepieciešamībai pēc basketbola groza, piemēram, attēlojot pašreizējā groza stāvokli vai vietu, kur šobrīd basketbola groza nav, bet to vēlētos uzstādīt.

Konkursā var pieteikties skolēni no 1. līdz 12. klasei, piedaloties gan klasei kopā, gan individuāli. Ar žūrijas vērtēšanas kritērijiem un konkursa nolikumu varat iepazīties ŠEIT.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas