Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezvadu burvība – 45% Latvijas iedzīvotāju gaidot kavē laiku viedierīces internetā

Internets ir kļuvis par mūsdienu cilvēka ikdienas sastāvdaļu un tā ir iespēja būt neatkarīgiem no laika un telpas. SKDS pētījumā, kuru Lattelecom veica pavasarī, noskaidrots, ka gandrīz puse jeb 45% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 – 74 gadiem, gaidot rindā veikalā vai kādā pakalpojumu saņemšanas vietā, savā viedierīcē lieto internetu.

Visbiežāk šādās situācijās cilvēki internetu izmanto izklaides portālu, sociālo mediju apmeklēšanai un ziņu lasīšanai, taču ne mazāk svarīga ir darba un sadzīves lietu kārtošana. Pētījums apstiprina, ka bezmaksas interneta pieejamībai veikalos un dažādās iestādēs ir būtiska loma – katrs trešais lietotājs vienmēr pārbauda, vai konkrētajā vietā ir bezmaksas WiFi, turklāt vairāk nekā piektdaļa atzīst, ka vismaz reizi nedēļā publiskās vietās ir izjutuši bezmaksas WiFi pieejamības trūkumu.

«Bezvadu internets ir mainījis mobilo ierīču lietošanas paradumus. Nākamais solis ir cilvēku apzināšanās, ka interneta pieejamība ir ne vien izklaide un laika kavēšana, bet arī profesionālo iemaņu pilnveides iespēja,» interneta lietošanas tendences komentē Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas