Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biznesa augstskola «Turība» sadarbībā ar «Dienu» piedāvā studijas žurnālistikā

Biznesa augstskola «Turība» un mediju uzņēmums «Diena» noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt specializācijas «Žurnālistika» realizāciju studiju virzienā «Informācijas un komunikācijas zinātnes», sākot no 2013./2014.studiju gada.

Viens no sadarbības līguma mērķiem ir izmantot «Turības» potenciālu un «Dienas» žurnālistu praktisko pieredzi jaunu speciālistu sagatavošanā un profesionāļu ienākšanā darba tirgū, skaidro augstskolas pārstāve Dace Kristiāna Ūdre. Mērķa realizācijai AS «Diena» un tās meitas uzņēmumu darbinieki varēs piedalīties augstskolas žurnālistikas specializācijas un tās studiju kursu sagatavošanā un realizācijā. 

Sadarbības pusēm apvienojot spēkus, žurnālistikas specializācijas studentiem paralēli lekcijām un semināriem augstskolā būs iespējams gūt praktiskas zināšanas, piedaloties praktiskajās nodarbībās «Dienā». Gūtās iemaņas žurnālistikas profesionāļu vadībā studiju laikā palīdzēs topošajiem speciālistiem sagatavoties mēnesi ilgajai praksei studiju gada noslēgumā, ko centīgākajiem studentiem būs iespējams iziet AS «Diena» izdevumos vai projektos.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas