Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dienesti atgādina, ka esam atbildīgi par savu un bērnu veselību un drošību

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka pirmssvētku laikā un Līgo svētkos no 21.jūnija līdz 25.jūnijam policija veiks pastiprinātu ceļu satiksmes drošības un sabiedriskās kārtības uzraudzību. 


Policija atgādina iedzīvotājiem ievērot drošības pasākumus dodoties vai izbraucot uz ilgāku laiku svinībās ārpus mājas pie radiem vai atrodoties pasākumu norises vietās. Nebūt pārgalvīgiem un neaizrauties ar alkohola lietošanu. Pieskatīt savus bērnus un neatstāt tos vienus pašus, ne pie ūdeņiem, ne pie ugunskuriem. Nevadīt transportlīdzekli alkohola reibumā, draugiem vai paziņām nebūt vienaldzīgiem un nepieļaut, ka kāds transportlīdzekli vēlas vadīt alkohola reibumā.


Savukārt NMP dienesta mediķi vēl priecīgus Jāņus un atgādina, ka pieaugušie ir atbildīgi par savu un bērnu veselību un drošību svētkos

 

Ņemot vērā iepriekšējo gadu traumu gadījumus, svinot vasaras saulgriežus, Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību.


* Dodoties svinēt svētkus pie dabas vai lauku mājās/vasarnīcās, noskaidro savu atrašanās vietu


* Ievēro degmaisījumu lietošanas norādījumus


* Sargies ugunskura tuvumā


* Uzmanies pie ūdenstilpnēm

 

Mediķi atgādina – ja notikusi nelaime un gūta smaga trauma vai pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis apdraudot dzīvību, neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt zvanot 113. Savukārt, ja svētku brīvdienās nepieciešams konsultācija vieglāku traumu vai saslimšanu gadījumos, mediķa padomu varēs saņemt zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, kas brīvdienās un svētku dienās strādās visu diennakti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas