Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobelē - Piektais starptautiskais amatnieku plenērs

Šodien līdz plkst.17 Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā notiek Piektais starptautiskais amatnieku plenērs, informē Dobeles pilsētas kultūras nama tautas lietišķās mākslas metodiķe Eva Kulmane.

Viņa skaidroja, ka, svinot Dobeles Amatu mājas dzimšanas dienu, izveidojusies tradīcija pulcēt dažādus amatniekus, kas demonstrē savas amata prasmes un aicina interesentus darboties kopā. Šis pasākums būs Dobeles Amatu mājas piektā dzimšanas diena, kuras apmeklētājiem būs iespēja darboties kopā dažādās senās un mūsdienīgās amatu meistarklasēs.

Šogad pasākumā viesojas lietuviešu amatnieki no Biržiem, izrādot savas amata prasmes un ļaujot dobelniekiem un pilsētas viesiem no šodienas līdz 26.septembrim apskatīt Biržu rokdarbu asociācijas "Fantāzijas lāde" darbu izstādi "No idejas līdz izpildījumam" Dobeles Amatu mājā.

"Pasākuma labos darbus un domas kopā vienos vērpšanas aroda pratēji," informē E.Kulmane. Tikmēr Dobeles Amatu māja piedāvās pankūku meistarklasi ar degustāciju.

Pasākuma laikā tirgū ikviens var iegādāties amatnieku un zemnieku labumus. Ar muzikālām lustēm apmeklētājus priecēs folkloras kopa "Vecsaule" un Auces kultūras centra lauku kapela "Auce". Pasākumā darbojas arī Dobeles novada centrālās bibliotēkas brīvdabas lasītava.

Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā amatu meistarklases, folkloras kopas "Vecsaule" un lauku kapelas "Auce" uzstāšanās, kā arī brīvdabas lasītavas aktivitātes norisināsies Dobeles pilsētas kultūras namā, bet pankūku meistarklase ar degustāciju pie Dobeles Amatu mājas, informēja Kulmane.

Dalība plenērā ir bez maksas.

Pasākumu rīko Dobeles pilsētas kultūras nams, Dobeles Amatu māja, to atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas