Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles novada aktīvākie jaunieši un to sabiedrotie tiks pie balvām

Piektdien, 9. janvārī, Dobeles pilsētas kultūras namā norisināsies Dobeles novada Jauniešu gada balvas 2014 pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tiks sumināti aktīvākie jaunieši un jauniešu draugi 10 nominācijās. 

Pasākuma pirmā daļa, kurā piedalīsies aicinātie viesi, tiks veltīta jauniešu un jauniešu draugu apbalvošanai, kā arī atzinības rakstu pasniegšanai. Savukārt pulksten 22 notiks balle, kurā muzicēs grupa “Vintāža”. Ieejas biļetes cena ir EUR 1. 

Kopumā apbalvošanas ceremonijai tika saņemtas vairāk nekā 300 pieteikuma anketas 10 nominācijās, kas ir "Jaunietis jaunietim", "Gada brīvprātīgais jaunietis", "Gada jauniešu neformālā grupa", "Gada jauniešu organizācija", "Populārākā jauniešu izklaides un atpūtas vieta", "Populārākā ēstuve jauniešu vidū", "Gada cilvēks darbā ar jauniešiem", "Jaunietim draudzīgākais veselības speciālists", "Jaunietim draudzīgākais deputāts", kā arī "Jaunietim draudzīgākais uzņēmums un darba devējs". 

Pirmā Dobeles novada Jauniešu gada balvas pasniegšanas ceremonija norisinājās 2013. gada janvārī. Balvas mērķis ir izcelt pozitīvus piemērus – aktīvākos jauniešus, aktīvākās jauniešu organizācijas, jaunatnes darbā iesaistītos un atbalstītājus, iepazīt savu pilsētu, novadu un tā cilvēkus, tādējādi veicinot patriotiskumu un vienotību starp Dobeles novada iedzīvotājiem un organizācijām.

Pasākumu organizē Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs sadarbībā ar Dobeles pilsētas kultūras namu un Dobeles Jauniešu domi. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas