Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Domes deputāts Lange pildīs «Latvijas Valsts ceļu» valdes priekšsēdētāja pienākumus 12

VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) akcionāru sapulcē Satiksmes ministrija (SM) akceptējusi līdzšinējā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Ivara Pāžes vēlmi mainīt darbu un par jauno uzņēmuma vadītāja pienākumu izpildītāju apstiprinājusi tā līdzšinējo valdes locekli un no «Vienotības» Jelgavas Domē ievēlēto Jāni Langi.

Kā biznesa portālu Nozare.lv informēja ministrijā, izmaiņas LVC vadībā veiktas, jo uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pāže pieņēmis piedāvājumu sākt darbu SIA «Ritošā sastāva serviss» valdē un līdz ar to atstāj valdes priekšsēdētāja amatu LVC.

SM šodien akcionāru sapulcē iecēla amatā arī jaunu LVC valdes locekli - Edgaru Strodu. Viņš līdz šim ieņēmis SIA «Rīgas ūdens» valdes locekļa amatu, bet pirms tam ilgstoši strādājis Rīgas domes Satiksmes departamenta vadībā. Strods studējis Rīgas Politehniskā institūta Inženierbūvniecības fakultātē.

Satiksmes ministrija augstu vērtējot Pāžes paveikto, vadot LVC vairāk nekā četrus gadus, - šajā laikā esot pievērsta pastiprināta uzmanība autoceļu remontiem un būvdarbiem nepieciešamajam finansējumam, kā arī kvalitātes jautājumiem. «Ņemot vērā Pāžes pieredzi un kompetenci, LVC valde ir viņu aicinājusi turpināt darbu LVC valdes padomnieka amatā,» teikts SM paziņojumā.

Biedrības «Latvijas Ceļu būvētājs» valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš biznesa portālam Nozare.lv norādīja, ka Pāže bija prasmīgs LVC vadītājs, kurš kā «stūrmanis caur viļņiem un krācēm izstūrējis kuģi». Galvenā problēma esot bijusi naudas trūkums nozarei. Pāže bijis izpildītājs, nevis politikas veidotājs un darījis to, ko ar ierobežotiem līdzekļiem var iesākt. Bērziņš norādīja, ka Pāžem bijušas veselības problēmas, līdz ar to esot loģiski, ka patlaban viņš nolēmis pamainīt darbības jomu.

Arī par pienākumu izpildītāju Langi Bērziņam radies labs priekšstats, jo viņš ir piedalījies arī «Latvijas Ceļu būvētāja» izbraucienos uz reģioniem, kuros sniegta informācija par ceļu stāvokli. Lange tajos neko neesot «izpušķojis» un informējis par situāciju tādu, kāda tā ir. Bērziņš pieļauj, ka Lange varētu būt pietiekami labs LVC vadītājs.

Pāžes amata pēctecis Lange LVC valdē strādā kopš 2008.gada, bijis uzņēmuma Finanšu un administratīvās pārvaldes direktors. Pirms tam viņš vadījis LVC Jelgavas nodaļu, strādājis būvniecības, kā arī investīciju piesaistes uzņēmumos. Augstāko izglītību Lange ieguvis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultātē un maģistra grādu - Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, kā arī zināšanas papildinājis Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

VVVV

Ļoti cienu Jāni Langi un priecājos par viņa panākumiem.

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 22:56

Jampāzijs no Elejas.

Jāni, tu esi vienkārši zelts!Nogreiderē ceļu no Je uz Eleju un tu būsi cienīts vīrs!

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 01:11

Jampāzijs no Elejas.

Nu protams,lai Jānim laba alga,prēmijas un piemaksas un visu citu labumu ko var izspiest no Muļķu zemes.

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 01:08

Jampāzijs no Elejas.

ō!Latvijā ceļi?Man ir prieks par to!Elejas pusē tādi nav redzēti,brauc uz Vilci,Bausku vai Jelgavu.Viens p!mpis,tā sacīt.Ceļš sākas uz Jonišķu pusi.

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 01:05

pozitīvi

Kad Lange vadīja LVC Jelgavas nodaļu par pārsteigumu visiem tika sakārtots paliels posms ceļa un Valgundi.

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 08:09

kādi

kādi ceļi sūdīgi bija tādi paliks! ne jau nomainot Valdes LOCEKLI... kas mainīsies.
Jā ceļu uz Elejas pusi varbūt nofrēzēt vismaz!

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 10:15

Liinux

Piekrītu par viesiem 150%. Mazliet pazīstot, so cilvēku, varu teikt droši...būs labs vadītājs. Tik naudas trūkuma dēļ šajā nozarē ir ļoti grūti ko daudz mainīt!
Lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2013.07.27 11:00

laine

Patīkama ziņa! Jauns, enerģisks, zinošs,,,ar fantastisku humora izjūtu un asprātīgs! Domāju, ka pat ar maziem līdzekļiem daudz varēs lietas labā darīt! Duku, Tev, Jāni!

pirms 6 gadiem, 2013.07.29 08:34

ar humoru un asprātību uz ceļiem var taisīt īstus cirka trikus....

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 17:28

Latvijas ziņas