Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

E-prasmju nedēļas laikā organizē seminārus uzņēmējiem Liepājā, Jelgavā un Valmierā 1

Lai palīdzētu uzņēmējiem uzlabot darba efektivitāti un konkurētspēju, uzņēmuma darbā ieviešot modernās tehnoloģijas, "RIX Technologies" sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru, "Latvijas Valsts radio un televīzijas centru" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru E-prasmju nedēļas laikā organizē seminārus uzņēmējiem Liepājā, Jelgavā un Valmierā.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmumā, semināros, izmantojot praktisku piemēru analīzi, uzņēmēji uzzinās par darba procesa efektivitātes uzlabošanu, ieviešot uzņēmuma satura un dokumentu vadības sistēmu, iespējām paplašināt savu darbību, izmantojot elektroniskās iepirkumu sistēmas iespējas, laika un finanšu ietaupījumu, ko sniedz darījumu kārtošana, izmantojot drošu elektronisko parakstu. Būs iespēja arī saņemt informāciju par pakalpojumiem, ko komersantiem piedāvā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

AS "RIX Technologies" valdes locekle Eva Butāne skaidro, ka tas, kādus risinājumus uzņēmums izmanto darba organizēšanai, nosaka to, cik efektīvi tiek izmantoti resursi un cik konkurētspējīgi uzņēmums ir tirgū. Viņa konstatē, ka nereti lietvedība, darījumu kārtošana, dokumentu un informācijas aprite uzņēmumos ļoti bieži vēl notiek "pa vecam" - papīra formātā. Tas nozīmējot, ka uzņēmējiem trūkst informācijas, praktisku piemēru un varbūt arī iedrošinājuma uzdrīkstēties kļūt digitālākiem, izmēģināt un izmantot jaunas iespējas.

Semināri ir bez maksas, un tos apmeklēt ir aicināti gan Valmieras, Liepājas un Jelgavas, gan tuvāko novadu uzņēmēji, kuri grib strādāt efektīvāk un izmantot visas mūsdienu tehnoloģiju radītās iespējas konkurētspējas uzlabošanai.

Viens no katra semināra dalībniekiem arī saņems iespēju pus gadu bez maksas izmantot AS "RIX Technologies" izstrādāto uzņēmuma satura un dokumentu vadības risinājumu "Namejs", kas ļaus uzņēmumam praksē pārliecināties, kā uzlabojas informācijas aprites ātrums, precizitāte un biznesa procesu pārskatāmība.

Pieteikties dalībai semināros iespējams līdz 17.martam, izmantojot tiešsaistes reģistrācijas formu "www.rixtech.lv". Liepājā seminārs notiks 25.martā, Jelgavā - 26.martā, bet Valmierā - 28.martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas