Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum Jelgava» vadītāja iekļauta Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20

Biznesa žurnāls «Nordic Business Report» publicējis jaunāko Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20, kur 20. vietā ierindota arī uzņēmuma «Fortum Jelgava» vadītāja Ginta Cimdiņa. 

Žūrijā darbojās 23 uzņēmējdarbības vides pārstāvji no deviņām valstīm, tostarp Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols, «Ziņas» noskaidroja uzņēmēju organizācijā.

G.Cimdiņa vada siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanas uzņēmumu «Fortum Jelgava», kā arī aktīvi darbojas nevalstiskajās organizācijās, tostarp ir Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas prezidente, Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja vietniece, Somijas Tirdzniecības palātas valdes locekle u.c.

Ziemeļeiropas topā tika iekļautas deviņas valstis: Somija, Dānija, Norvēģija, Zviedrija, Islande, Krievija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Biznesa sieviešu TOP 20 pirmajā vietā ierindojusies kompānijas «Kaspersky Lab» līdzdibinātāja Natālija Kasperksa, kura ir trešā bagātākā sieviete Krievijā, savukārt otro vietu ieguvusi viņas tautiete uzņēmuma «Wildberries» īpašniece Tatjana Bakaļčuka. 18. un 19. vietā ierindojās Igaunijas un Lietuvas uzņēmējas.

«Latvijas sievietes ir vienlīdz veiksmīgas un spējīgas pierādīt savu neatlaidību gan Latvijas, gan pasaules kontekstā. Lieliskās darba spējas un panākumi ļauj lepoties ar Gintas Cimdiņas sasniegumiem, kura tik milzīgā konkurencē iekļuvusi Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20. Latvijā ir salīdzinoši mazs tirgus, tāpēc iekļūt šādā prestižā sarakstā līdztekus tādām bagātām un lielām valstīm kā Norvēģija un Krievija ir panākums pats par sevi,» uzsvēra A.Rostovskis.

No katras valsts sākotnēji tika izveidots biznesa sieviešu TOP 20, lai izvirzītu četras konkurētspējīgākās kandidātes. Pēc tam viņas vērtēja starptautiska žūrija, ņemot vērā sasniegtos rezultātus, uzņēmējdarbības izpratni, oriģinalitāti, praktiskās zināšanas, kandidātu ideju ieteikumus, perspektīvu starptautiskā līmenī un veikto pasākumu atbildību.

Biznesa žurnāls «Nordic Business Report» Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20 veido ceturto reizi. 

Foto no «Ziņu» arhīva

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas