Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Gada lielģimene 2013» - Ozolu ģimene no Jelgavas 9

Vakar, sagaidot Starptautisko ģimenes un Mātes dienu, Rīgas Zooloģiskajā dārzā norisinājās Lielo ģimeņu diena, kurā «Gada lielģimenes 2013» titulu ieguva jelgavnieku Ozolu ģimene, kas ir astotā bērniņa gaidībās, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

«Mēs esam patiesi pārsteigti par balvu, jo nupat bijām uzzinājuši, ka esam nominēti titulam. Lai arī šodien neesam pilnā sastāvā, šī mums bija iespēja atbraukt uz zooloģisko dārzu. Šī balva palīdzēs mums īstenot senu sapni - iegādāties klavieres, jo bērni šī instrumenta spēli apgūst mūzikas skolā. Izglītošanās mums ir ļoti svarīga,» stāsta Ozolu ģimene.

Pieteicējs Jānis Krasts Ozolu ģimeni raksturo kā jauku, aktīvu, optimistisku: «Ģimene ir atpazīstama, jo piedalās visos iespējamos pasākumos, turklāt gandrīz visi bērni piedalās dažnedažādos pulciņos - mūzikā, tautas dejās, sportā. Savukārt mamma Baiba ir ieguvusi balvu «Sieviete Latvijai 2012» nominācijā «Sievietei par ģimenes turpināšanu», darbojas Jelgavas kristīgajā māmiņu klubā, dzied katoļu draudzes korī. Abi ar vīru darbojas kustībā «Laulāto tikšanās» un vada saderināto kursus topošajām ģimenēm.»

Titulam «Gada lielģimene 2013» un 500 latu balvai līdz maijam varēja nominēt ikvienu saliedētu, darbu mīlošu un aktīvu Latvijas ģimeni, kurā aug trīs un vairāk bērnu. Titula ieguvēju noteica komisija, kurā darbojas Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs, Lielo ģimeņu dienas patronese un «Bigbank» pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ES

Nu varēja jau zolīdāku summu piešķirt, kas ir tie 500Ls !! 8 BĒRNU ĢIMENEI?
Fui kauns Bigbankai:(

pirms 6 gadiem, 2013.05.12 19:12

Mēs

Māju viņiem vajag, naudu sapelnīs.Kas mūsu laikos ir 500 Ls?Kārtīgi paēst, ko sirds vēlas un varbūt uz kino aizbraukt:))

pirms 6 gadiem, 2013.05.13 08:50

Kalvis

Labāk Ls 500.00, nekā nekas. Šai ģimenei varbūt būtu 5 mēnešus būtu jākrāj, bet te viņi to naudu saņem šodien. Labāk būt pateicīgiem par kaut vai mazumiņu, nekā bļaut virsū un prasīt vēl.

pirms 6 gadiem, 2013.05.12 20:16

aija

Kā šādai ģimenei izdodas savā starpā sarunāt,kurš no bērniem brauks uz pasākumu,kurš paliks mājās ?Pārējiem taču sāp sirsniņa !Kaut vai šajā pasākumā,ja jau lielģimene,tad visiem jādod iespēja.Tur jau vajag autobusu,cik zinu viņiem tāds nav.

pirms 6 gadiem, 2013.05.13 10:01

Mamma

Mums ir izcili draugi,kuri grūtā brīdī ir līdzās un palīdz ar transportu. Milzīgs paldies viņiem! Kas attiecās uz tiem,kuri nevarēja būt klāt, viņiem bija jāveic ļoti svarīgi pienākumi - ar deju kolektīvu jādejo Tērvetē un jādzied dziedāšanas konkursā,kas jau bija ieplānots pirms vairākiem mēnešiem. Viņi paši izvēlējās būt uzticīgi deju kolektīvam un popgrupai,kā arī atbildīgi par darbu,kurš viņiem bija uzticēts Viņi paši uzskatīja,ka darbs ir daudz svarīgāks par izklaidi Rīgas Zoo. Katru brīdi jau mēs esam kādas nebūt ne vieglas izvēles priekšā, kad ir jāizvēlas svarīgākais..
Mēs domās bijām ar viņiem un viņi bija ar mums.. tā kā nebija par ko bēdāties..Balvu taču varēs izmantot visa ģimene.:)

pirms 6 gadiem, 2013.05.13 11:28

zemgaliete

Malači, vairāk šādas ģimenes - lielas un draudzīgas, par paraugu pārējiem!

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 16:44

Latvijas ziņas