Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gerhards: Jāpilnveido tiesiskais regulējums par pašvaldību preses izdevumiem 1

Lai pilnveidotu tiesisko regulējumu par pašvaldību finansētajiem preses izdevumiem un citiem plašsaziņas līdzekļiem, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards aicina Kultūras ministri Daci Melbārdi izveidot darba grupu likumdošanas priekšlikumu sagatavošanai. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija deleģēs pārstāvjus dalībai šajā darba grupā.

„Lai gan likumdošana skaidri nosaka pašvaldībām pienākumu informēt sabiedrību par savu darbību, nav pieļaujama situācija, kad pašvaldību izdotajos vietējos laikrakstos vai bezmaksas izdevumos tiek publicēta ar pašvaldības darbību un funkcijām nesaistīta komerciāla reklāma un sludinājumi. Piemēram, alkohola tirdzniecības vietu, autoservisa uzņēmumu, logu ražotņu reklāmas nav saistāmas ar pašvaldību darbību un funkcijām. Līdz ar to šāda veida reklāma un sludinājumi nav publicējami pašvaldību izdevumos”, uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Foto: diena.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

a

Jā, negodīga konkurence jābeidz, citādi iznīcina vietējo presi.

pirms 3 gadiem, 2015.12.07 21:44

Latvijas ziņas