Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godinās gada aktīvākos brīvprātīgā darba veicējus

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, nedēļas nogalē ceremonijā tiks godināti un apbalvoti 2017. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības no visas Latvijas, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš.

Svinīgā ceremonija, kurā piedalīsies arī labklājības ministrs Jānis Reirs (V) un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktores vietniece Aiga Balode, norisināsies sestdien, 2. decembrī, pulksten 12.30 kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā.

Pēc Zariņa paustā, oktobrī ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis nominācijai "Gada brīvprātīgais 2017" varēja izvirzīt, viņaprāt, izcilākos kandidātus, kuriem 2017. gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā. Tika saņemts ļoti daudz pieteikumu no visiem Latvijas reģioniem, visvairāk – no Daugavpils, Jēkabpils, Jelgavas, Talsiem un Rīgas.

LM informēja, ka organizatoru izveidota žūrija, kurā bija pārstāvētas nevalstiskās organizācijas, kā arī vairākas pašvaldības un valsts iestādes, pieteikumus izvērtēja vairākās kārtās. Eksperti vērtēšanā ņēma vērā veiktā darba nozīmi sabiedrības vai kāda cilvēka dzīvē, iegūtās prasmes un to pielietojumu, brīvprātīgā darba apjomu vai regularitāti un citus faktorus. Īpaši aktīvi brīvprātīgie šogad darbojušies izglītības, sociālā darba, kultūras, sporta un citās jomās.

Godināšanas pasākumu "Gada brīvprātīgais 2017" organizē NVA, Valmieras novada fonds, Izglītības un zinātnes ministrija, Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pilsētas domes Sporta un Jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Jaunatnes padome un jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Brīvprātīgo godināšana tiek rīkota, lai popularizētu brīvprātīgo darbu visā Latvijā, veicinātu Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un dažāda vecuma cilvēku, kā arī organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba kustībā. Labākie brīvprātīgā darba veicēji tiks apbalvoti un saņems "Gada brīvprātīgais 2017" goda zīmi.


Foto: izm.gov.lv

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas