Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā sāks būvēt jauno mūzikas un mākslas skolu

Šodien plkst.11 Iecavā, Grāfa laukumā 1, notiks jaunās Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kapsulas ierakšanas svinīgais pasākums, ar kuru atzīmēs jaunās skolas celtniecības sākšanu.

Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Annija Jakovļeva aģentūru LETA informēja, ka pasākumā piedalīsies pašvaldības un skolas vadība, kā arī celtniecības uzņēmuma "Siltums Jums" pārstāvji.

Jaunais skolas korpuss tiek piebūvēts ēkai, kurā 18.gadsimta beigās, grāfa Pētera Ludviga fon Pālena laikos, atradās pils bibliotēka. Tā ir viena no celtnēm, kas saglabājusies no senās muižas kompleksa, skaidroja pašvaldības pārstāve.

Iecavas Mūzikas un mākslas skola, kurā patlaban mācās ap 140 bērnu, ir dibināta 1988.gadā. "Skola 26 gadu pastāvēšanas laikā ir ieņēmusi svarīgu vietu kultūrvides veidošanā ne tikai Iecavā, bet arī Bauskas novadā un visā Latvijā," pauda Jakovļeva.

Pašlaik mācības Iecavas Mūzikas un mākslas skolā notiek divās ēkās - mūzikas novirziena audzēkņi mācās Raiņa ielā 3, un mākslas novirziena - Sporta ielā 1. Pēc jaunceltnes nodošanas ekspluatācijā "mūziķi" un "mākslinieki" mācīsies vienā ēkā - Grāfa laukumā 1, skaidroja pašvaldības pārstāve.

Jaunās piebūves pirmajā stāvā atradīsies vienpadsmit nodarbību telpas, bet otrā un trešā stāva telpas paredzētas pirmsskolas izglītības, grupu nodarbībām un skolas administrācijai.

Iecavas Mūzikas un mākslas skolas rekonstrukcijas pirmās kārtas izmaksas ir 1 296 496 eiro, un to plānots pabeigt līdz nākamā gada novembrim.

Otrajā kārtā veiks vēsturiskās ēkas rekonstrukciju. Tajā ir plānota gan izstāžu zāles, gan koncertzāles izveide, bet trešajā - mansarda - stāvā iecerēts izveidot daudzfunkcionālu jaunatnes iniciatīvu centru, skaidroja Jakovļeva.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas