Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ikviens var palīdzēt Nepālas zemestrīcē cietušajiem

Jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja solidarizēties ar Nepālas zemestrīcē iedzīvotājiem, ziedojot finanšu līdzekļus caur "Latvijas Platformas attīstības sadarbībai" (LAPAS) biedru organizāciju “ADRA Latvija”, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006772 (ziedojums 7,11 EUR) vai veicot iemaksu ziedojumu a/s “Swedbank” kontā (LV77HABA0551002308686).

Nepālas zemestrīcē 25.aprīlī ar pēcgrūdienu 26.aprīlī miruši vairāk nekā 3351 cilvēks, ievainoti 6833, vajadzība pēc mājokļa un pārtikas ir vairāk nekā 1,4 miljonam cilvēku (wwww.unocha.org - 27.04.2015). 

Organizācijas „ADRA Latvija” vadītājs Konstantīns Rezņikovs skaidro: “Mūsu devīze ir – palīdzot vienam, mēs izmainām pasauli! Latvijas iedzīvotāji ir pierādījuši solidaritāti ar savas valsts iedzīvotājiem, palīdzot daudziem indivīdiem nelaimju un sāpju stundā, saziedojot šķietami nereālas summas. Nepāla šķiet tālu un daudziem neaizsniedzama, taču tie arī ir mūsu līdzcilvēki, kuri jūtas bezcerīgi nomākti. Viens zvans var sniegt atvieglojumu daudziem pasaules mērogā!"

Saziedotie līdzekļi bez starpniecības vai jebkādām citām izmaksām tiks novirzīti starptautiskās organizācijas ADRA pārstāvniecībai Nepālā, kas darbojas Nepālā kopš 1984.gada un šobrīd aktīvi piedalās glābšanas darbos. Naudas ziedojums palīdzēs glābējiem novirzīt resursus visvairāk nepieciešamajā virzienā. Aktuālā informācija no glābējiem ir, ka akūti trūkst teltis un tenti cilvēku pagaigu mitekļu izveidei, ūdens kannas, higiēnas preces, pārtika.

ADRA Latvija un LAPAS savās mājas lapās regulāri publicēs aktuālāko informāciju par palīdzības sniegšanu Nepālā.

LAPAS apvieno 30 nevalstiskās organizācijas, kas strādā attīstības sadarbības un attīstības izglītības jomā (vairāk informācijas www.lapas.lv). Kopā ar biedru organizāciju ADRA Latvija LAPAS jau vākušas ziedojumus humanitārās krīzes (humanitarian aid) novēršanai pēc 2013.gada 9.novembra taifūna postījumiem Filipīnās.

Ikvienam ziedotājam pateicas biedrības "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai" direktore Inese Vaivare un organizācijas „ADRA Latvija” vadītājs Konstantīns Rezņikovs (tālrunis 29463322, e-pasts info@adra.lv).

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas