Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informācijas tehnoloģiju studenti var pieteikties stipendijai

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums «Exigen Services Latvia» sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu izsludina ikgadējo stipendiju konkursu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem ar mērķi atbalstīt daudzsološākos topošos IT speciālistus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas piecas stipendijas 1000 latu vērtībā, kas tiks izmaksātas pakāpeniski desmit mēnešu laikā no 2013.gada septembra līdz 2014.gada jūnijam. Stipendijas tiks piešķirtas motivētākajiem studentiem ar labākajām sekmēm iepriekšējā studiju periodā. 

Stipendiju konkursā var pieteikties RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes un Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes Informācijas tehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa 2.-4.kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm.

Lai piedalītos stipendiju konkursā, pretendentiem līdz 13.septembrim savā augstskolā ir jāiesniedz pieteikums, sekmju izraksts no pēdējā studiju semestra ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi, CV un motivācijas vēstule stipendijas saņemšanai, skaidro uzņēmumā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas