Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas Jelgava–Rīga vilcienu sarakstā 24. un 26. augustā

Nākamnedēļ pirmdien un trešdien atkal būs izmaiņas dažu maršruta Rīga–Jelgava–Rīga vakara vilcienu kustības sarakstos. Kā informēja akciju sabiedrības «Pasažieru vilciens» pārstāve Skaidrīte Pabērza, izmaiņas noteiktas, jo Olaines stacijā notiek sliežu ceļa remontdarbi.

Vilciens Rīga–Jelgava pulksten 20.21 no Rīgas līdz Olainei kursēs atbilstoši noteiktajam sarakstam, savukārt no visām posma Dalbe–Jelgava pieturvietām aties minūti vēlāk, nekā ierasts, un Jelgavā pienāks 21.12. 

Vilciens Rīga–Jelgava, kura atiešanas laiks parasti ir pulksten 22.25, no Rīgas izbrauks 22.30, no visām pārējām pieturām kursēs astoņas minūtes vēlāk, nekā ierasts, un Jelgavā pienāks 23.23. 

Vilciens Rīga–Jelgava, kura atiešanas laiks parasti ir pulksten 23.25, no Rīgas aties 23.32, bet no visām pārējām pieturvietām 12 minūtes vēlāk, tādēļ Jelgavā pienāks 0.27.

Vilciens Jelgava–Rīga pulksten 20.41 no Jelgavas līdz Cenas stacijai kursēs atbilstoši sarakstam, savukārt no Cenas un visām pārējām pieturām aties sešas minūtes vēlāk, nekā noteikts sarakstā, un Rīgā pienāks 21.35. 

Vilciens Jelgava–Rīga, kura atiešanas laiks parasti ir  pulksten 21.29, no Jelgavas izbrauks 21.52, arī no visām pārējām pieturvietām aties 23–26 minūtes vēlāk un Rīgā pienāks 22.43. 

Savukārt vilciens Jelgava–Rīga, kura atiešanas laiks parasti ir pulksten 22.33, no Jelgavas izbrauks 22.55 un arī no visām pārējām pieturām kursēs 22–25 minūtes vēlāk, tādēļ Rīgā pienāks 23.46. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas