Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgava izvirzīta Eiropas gada pašvaldības konkursa nākamajai kārtai 2

Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomes izveidotā komisija, kuru vadīja Auces novada Domes priekšsēdētāja vietniece Vija Keršus, bet viņas vietnieces pienākumus veica ZPR administrācijas vadītāja Santa Ozola, pabeigusi konkursa «Eiropas gada pašvaldība» pirmajai kārtai pieteikto pašvaldību darba izvērtēšanu.

Zemgalē, līdzīgi kā Rīgas Plānošanas reģionā, konkursa pirmajai kārtai bija pieteikts visvairāk dalībnieku, deviņas pašvaldības – Jelgavas un Jēkabpils pilsētas, kā arī Auces, Dobeles, Iecavas, Jelgavas, Jēkabpils, Rundāles un Ozolnieku novadi. Turklāt septiņas no tām šāda veida konkursā piedalās pirmo reizi, informē ZPR pārstāvis Juris Kālis.

Konkursa vērtēšanas komisija, kurā strādāja arī ZPR administrācijas, Tērvetes un Vecumnieku novada speciālisti, rūpīgi iepazinās ar dalībnieku īpašā veidlapā atspoguļoto informāciju, kā arī apmeklēja katru no pašvaldībām, lai uz vietas iepazītos ar konkrētiem objektiem.

Apkopojot pašnovērtējuma anketās lasīto un pašvaldībās redzēto, komisija nolēma konkursa nākamajai kārtai nacionālā līmenī no Zemgales izvirzīt trīs pašvaldības – Iecavas un Jēkabpils novada, kā arī Jelgavas pilsētas. Tāpat komisija četrām pašvaldībām nolēma konkursa laureāta godu piešķirt atsevišķās nominācijās – «Pašvaldība kultūrai», «Pašvaldība integrācijai un iekļaušanai», «Pašvaldība veselībai» un «Pašvaldība ES vērtību popularizēšanai». Gan trīs galveno balvu, gan atzinības balvu ieguvējas pašvaldības paziņos konkursa pirmās kārtas noslēguma sarīkojumā, kas 13.augustā notiks Jelgavā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

duraks

A tie vērtētāji takšu no ZZS . Smiekli nāk ! Rāviņš ar savu Līko popularizēs ES vērtības ??? ( korupcja ir vienīgais , ko šis frukts var popularizēt ) . Vēl derētu Igati par ES firmu izsludināt , tāpat kā Amo autobuss.

pirms 6 gadiem, 2013.07.30 18:57

īsts duraks

ja nepatīk skaisti sakopta krastmala

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 17:26

Latvijas ziņas