Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā «Maxima» veikalos maznodrošinātajiem bērniem vienā mēnesī saziedo vairāk nekā 800 eiro 1

Labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” oktobrī Jelgavā saziedoti 855,92 eiro. Kā informē veikalu tīkla pārstāvis Jānis Beseris, visā Latvijā „Maxima Latvija” veikalos oktobrī saziedoti 14 450 eiro. No saziedotajiem līdzekļiem 11 780,99 eiro saziedoti veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 2463 eiro – no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem, bet 205,91 eiro – īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, kas oktobrī atradās veikalā Talsos.   

Ar labdarības organizācijas Ziedot.lv un reģionālo organizāciju atbalstu oktobrī palīdzēts jau 1006 bērniem līdz divu gadu vecumam Rīgā un 26 citās Latvijas pilsētās: Jelgavā autiņbiksītes un divus iepakojumus piena maisījumu saņēmuši 104, Rīgā – 78 mazuļi, Rēzeknē – 86, Tukumā – 31, Balvos – 26, Alūksnē – 20, Liepājā – 33, Ezerē – 27, Smiltenē – 30, Jēkabpilī – 40,  Amatā – 23, Viesītē – 60, Limbažos – 48, Madonā – 74, Dagdā –31, Ugālē – 13, Līvānos – 38, Talsos – 27, Zantē – 18, Koknesē – 22, Saldū – 11, Strenčos – 35, Viļānos – 41, Ventspilī – 33, Cēsīs – 19, Valmierā – 29, Ogrē un Ķegumā 9 bērni. 

Oktobrī aktīvākie ziedotāji bijuši rīdzinieki, veikalu ziedojumu kastītēs saziedojot 5413,89 eiro. Ievērojamu atbalstu bērniem no maznodrošinātajām ģimenēm, kas pārsniedz 500 eiro, snieguši arī Cēsu iedzīvotāji.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv un SIA „Maxima Latvija” rīkota labdarības programma sadarbībā ar reģionālajām organizācijām. Programmas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz 2 gadu vecumam. Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” oktobrī saziedotie līdzekļi tika pārskaitīti Ziedot.lv fondam, kas ir projekta īstenotāji. 

„Esmu pateicīga ikvienam, kurš nepaiet garām ziedojumu kastītei un ir gatavs ziedot, lai palīdzētu visneaizsargātākajai sabiedrības daļai –bērniem. Bērnu praktiskās vajadzības trūcīgajās ģimenēs nodrošināt ir ļoti grūti. Tādēļ svarīgi, ka kopīgiem spēkiem varam palīdzēt bērniem Latvijā augt aprūpētiem!” stāsta labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta. 

„Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi, bērniem no trūcīgām ģimenēm saziedotā summa „Maxima Latvija” veikalos oktobrī palielinājusies par vairāk nekā četriem tūkstošiem eiro. Prognozējam, ka gan gatavošanās Valsts svētkiem, gan arī Ziemassvētkiem, varētu ietekmēt arī pircēju ziedošanas aktivitāti, tādējādi padarot gada nogali gaišāku daudzām Latvijas maznodrošinātajām ģimenēm,” par ziedotāju aktivitāti veikalos izsakās SIA „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību vadītājs Ivars Svilāns. 

Ziedojumus labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības programmā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, zefīriem un dzērieniem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma tikai „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā  (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 EUR). 

Tāpat Latvijas lielākajās pilsētās ir iespējams atstāt ziedojumus īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, palīdzot mazuļiem burtiski nostāties uz kājām (video ar interaktīvo stendu skatāms šeit: http://vimeo.com/113392368). Ziedojumu stends šobrīd atrodas „Maxima Latvija” veikalā Rīgā, Slokas ielā 115, kur veikala apmeklētājiem ir iespēja ziedot trūcīgajām ģimenēm no Rīgas. 

Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

Foto: Ziedot.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

deputāts

:DDD man viens lidojums uz Briseli tik maksā...

pirms 3 gadiem, 2015.11.16 13:26

Latvijas ziņas