Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgava pievienosies Latvijas nacionālajam veselīgo pašvaldību tīklam

Piektdien Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) pulcēsies pārstāvji no 25 Latvijas pašvaldībām, lai sāktu dalību Latvijas nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā (NVPT). 

Pašvaldības, kas iesniegušas nepieciešamo dokumentāciju un kā pirmās iestāsies NVPT, ir Aizkraukles, Aknīstes, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Garkalnes, Iecavas, Jaunpils, Kuldīgas, Mārupes, Nīcas, Ogres, Olaines, Priekules, Rucavas, Rundāles, Salas, Siguldas, Skrundas, Strenču, Tērvetes novadi un Jēkabpils, Jelgavas, Liepājas un Rīgas pilsētas.

Veselīgo pašvaldību tīkla mērķis ir sekmēt labas prakses piemēru, pieredzes un ideju apmaiņu starp pašvaldībām, atbalstīt pašvaldības dažādu sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumu risināšanā lokālā līmenī, kā arī paaugstināt pašvaldību darbinieku izglītotību sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumos, informē SPKC.

Iedzīvotāji noteikti pamanīs pozitīvas pārmaiņas to pašvaldību darbā, kuras sāks aktīvu dalību NVPT, jo, atrodoties vistuvāk saviem iedzīvotājiem, vislabāk izprot konkrētās teritorijas iedzīvotāju vajadzības un pārzina pasākumus, kas organizējami veselīga dzīvesveida popularizēšanai, skaidro SPKC direktore Inga Šmate.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas