Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 4.vidusskolai – viens no labākajiem eTwinnig projektiem

Ceturtdien Rīgas Tehniskajā universitātē ikgadējā Latvijas Skolu i-Tehnoloģiju Ekspozīcijā LatSTE tiks paziņoti konkursa «Nacionālā eTwinning balva 2013» rezultāti un apbalvoti veiksmīgākie pagājušā mācību gada eTwinning starptautiskie sadarbības projekti.

Nacionālā balva tiks piešķirta vienam projekta īstenotājam, savukārt visiem konkursa finālistiem ir eTwinning apbalvojums – vienam projektā iesaistītajam skolotājam apmaksāta dalība eTwinning starptautiskajā konferencē 2014.gada pavasarī, dalība LatSTE 2013, kā arī fināla projektu skolotājiem kopā ar skolēniem – apmaksāta ekskursija uz «AHAA» zinātnes centru Igaunijā.

Konkursa fināla projekti aptver visdažādākās tēmas un skolēnu vecumus. Piemēram, vienā no veiksmīgākajiem projektiem – «Math as play» – Jelgavas 4.vidusskola ar dažādu spēļu un interesantu aktivitāšu palīdzību kopā ar skolēniem no citām Eiropas valstīm apguva matemātiku, piemēram, izveidoja matemātikas «Twister» spēli, kā arī veidoja aptaujas un pēc tam statistiski apkopoja rezultātus par skolēnu zināšanām matemātikā.

Projektu izvērtēšana notika divās kārtās. Pirmajā kārtā no 2013. gada 9. līdz 22.septembrim notika pieteikumu apkopošana un projektu vērtēšana eTwinning vidē, kā arī Nacionālo kvalitātes sertifikātu piešķiršana, kā rezultātā līdz 1.oktobrim tika atlasīti seši finālisti. Izvērtēšanas otrajā kārta notika finālistu prezentācijas klātienē, informē programmas pārstāve Baiba Suseja.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas