Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas elektroniskā skolēnu karte – pretendente uz «Platīna peli»

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvas «Platīna pele 2013» žūrija ir izraudzījusies deviņus pretendentus, trīs no kuriem 5.decembrī kļūs par šīs prestižās godalgas īpašniekiem. 

Balvai tika iesniegts rekordliels pieteikumu (54) skaits nominācijās «E-pakalpojumi», «E-biznesa risinājumi un inovācijas» un «Labākais e-skolotājs», katrā no tām uz finālu virzot trīs labākos darbus.

Finālists nominācijā «E-biznesa risinājumi un inovācijas» ir arī Jelgavas pilsētas skolēnu un iedzīvotāju daudzfunkcionāla, personalizēta bezkontaktu karte, informē konkursa rīkotāji.

Balva kļuvusi par nozīmīgu tradīciju IKT nozarē - šāgada konferencē tās ieguvēji tiks sumināti jau septīto reizi. «Platīna peles» mērķis ir celt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares prestižu, informēt sabiedrību par Latvijas iespējām IKT attīstībā, apzinot un cildinot pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos e-pakalpojumus, e-biznesa risinājumus un inovācijas, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību Latvijā un ārvalstīs. Tāpat šī balva godina cilvēkus, kuri veicina informācijas sabiedrības attīstību vietējā vai nacionālā mērogā - informātikas skolotājus, e-prasmju pasniedzējus vai citus cilvēkus par viņu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā un e-vides lietotāju izglītošanā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas