Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieks iegūst stipendiju mācībām RTU

Nedēļas nogalē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notikušajās «RTU Prāta spēlēs 2013» piedalījās 162 skolēni no visas Latvijas, sacenšoties šahā, dambretē un citās intelektuālajās spēlēs un iegūstot vērtīgas stipendijas RTU, aģentūru LETA informēja RTU sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.

Sestdien dalībnieki sacentās šahā, bridžā un stratēģiskajā spēlē «Katanas ieceļotāji». 

Šahā jau otro reizi par uzvarētāju kļuva Artūrs Bernotas no Rīgas 54. vidusskolas, balvā saņemot apliecinājumu 200 latu vērtībā.Otro vietu un balvu 150 latu vērtībā ieguva Edgars Stepiņš no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, savukārt trešo vietu un balvu 100 latu vērtībā saņēma Klāvs Stabulnieks no Rīgas Lietuviešu vidusskolas.

Bridžā trešo vietu ieguva Viktors Iļdeikins un Gustavs Pētersons no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, balvā katrs saņemot apliecinājumu 40 latu vērtībā, otrajā vietā ierindojās vēl divi šīs skolas pārstāvji - Edgars Liepiņš un Pēteris Ratnieks, saņemot katrs apliecinājumu 70 latu vērtībā. Savukārt par uzvarētājiem kļuva Leo Vegners un Nauris Pelsis no Latvijas Universitātes un balvā saņēma apliecinājumu 90 latu vērtībā.

Stratēģiskajā spēlē «Katanas ieceļotāji» par divkārtēju uzvarētāju kļuva Reinis Pulkstenis no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, savukārt otro un trešo vietu ieguva Aleksandrs Juška no Rīgas Centra humanitārā vidusskolas un Edvards Andris Prūsis no Ikšķiles vidusskolas.

Svētdien tika noskaidroti uzvarētāji dambretē un intelektuālajā spēlē «Karkasone». Par uzvarētāju dambretes turnīrā kļuva Jeļena Česnakova no Rīgas 34. vidusskolas un balvā saņēma apliecinājumu 200 latu vērtībā. Otro vietu un apliecinājumu 150 latu vērtībā saņēma Dmitrijs Brofkins no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, bet trešo vietu un apliecinājumu 100 latu vērtībā saņēma Leons Bersons no Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas.

Intelektuālajā spēlē «Karkasone» uzvarēja Aivars Lejnieks no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas un balvā ieguva apliecinājumu 120 latu vērtībā. Aleksandrs Juška no Rīgas Centra humanitārās vidusskolas ieguva godpilno otro vietu un apliecinājumu 100 latu vērtībā, savukārt trešo vietu un apliecinājumu 80 latu vērtībā ieguva Reinis Pulkstenis no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.

Saņemtās naudas balvas var izmantot, maksājot mācību maksu RTU vai norēķinoties par sagatavošanas kursiem, vai saņemt kā stipendiju, iestājoties RTU.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas