Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā par krāsainu bērnistabu vēl var pieteikties tikai 10 dienas

Latvijas daudzbērnu ģimenēm veltītajā konkursā „Košas sienas – krāsainas dienas”, kurā piecām ģimenēm bez maskas tiks pārkrāsotas bērnistabas, vēl var pieteikties tikai 10 dienas. Pieteikumus konkursam iespējams sūtīt līdz 15. maijam – Starptautiskajai ģimenes dienai.

Pieteikšanās konkursā ir ļoti vienkārša – jāveic vien četri soļi:
1) jāizveido radošs darbs par savu sapņu bērnistabu (der zīmējumi, dzejoļi, pasakas par bērnistabu, videoreportāža – jebkas radošs);
2) jāpievieno pašreizējās bērnistabas fotogrāfija;
3) jāapraksta sava ģimene (cik bērnu, to vārdi un vecums);
4) jānosūta pieteikums pa pastu uz adresi Stabu iela 10/4, Rīga, LV-1010 vai arī jāaizpilda pieteikums konkursa mājaslapā www.vivacolor.lv.

„Esam saņēmuši vairākus aizkustinošus daudzbērnu ģimeņu radošos darbus, kuros attēlotas ļoti krāsainas un mākslinieciskas bērnistabas,” stāsta viens no konkursa iniciatoriem, “Vivacolor” pārstāvis Gatis Kulbergs. „Bērnu redzējums par jaunajām bērnistabām ir ļoti atšķirīgs – kuram ir precīzi attēloti zīmējumi uz visām sienām, kādam citam izveidots dzejolis, kurā atskaņās ievīts stāsts, kas uz kuras sienas atrodas. Prieks par bērnu radošumu un vecākiem, kuri palīdz savām atvasēm pieteikties šajā konkursā,” noslēdz Gatis Kulbergs.

Konkursu “Košas sienas – krāsainas dienas” organizē Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība sadarbībā ar Baltijā pazīstamāko krāsu zīmolu “Vivacolor”. Konkursā var piedalīties Latvijas daudzbērnu ģimenes (ģimenes, kurās ir 3 un vairāk bērnu). Konkursa uzdevums ir attēlot savu sapņu bērnistabu, iekļaujot tās aprakstu. Konkursa galvenā balva – piecām ģimenēm pēc ģimenes vēlmēm tiek izkrāsota bērnistaba, veicot arī nelielu kosmētisko remontu, ja nepieciešams.

Ar precīzu konkursa nolikumu un pieteikšanās kārtību iespējams iepazīties šeit: http://www.vivacolor.lv/krasainasdienas

Plašāka informācija par konkursu pa e-pastu: sabine.zalite@ogilvy.lv vai tālruni 26198363.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas