Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākā titulam pieteikti astoņi sociālie darbinieki

Labklājības ministrijas izsludinātajā konkursā «Labākais sociālais darbinieks Latvijā» vērtēšanai pieteikti gandrīz 50 pretendentu no visas Latvijas. Līdz šī gada 1.novembrim žūrija vērtēs un noteiks konkursa laureātus, kuri saņems vērtīgas balvas. No Jelgavas un abiem tuvējiem novadiem pieteikti astoņi kandidāti, noskaidroja zz.lv.

Konkursā piedalās gan pašvaldību sociālo dienestu, gan dažādu sociālo pakalpojumu sniedzēju iestāžu darbinieki, tai skaitā arī struktūrvienību vadītāji. No lielākajām pilsētām visaktīvāk savus sociālos darbiniekus pieteikusi Rīga, Liepāja, Rēzekne, Jelgava, Ventspils. Savukārt aktīvākie novadi bijuši Jelgavas, Priekules, Tukuma, Daugavpils, Dobeles, Cēsu, Balvu, Rucavas, Babītes, Pāvilostas, Lielvārdes, Dagdas, Saldus, Ozolnieku, Kuldīgas, Krustpils, Rūjienas un Madonas novads.

Žūrijas visatzinīgāk novērtētie sociālie darbinieki saņems vērtīgas balvas. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Konkursā vērtēs pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Užule portālu zz.lv informē, ka konkursam pieteikti trīs Jelgavā strādājošie sociālie darbinieki, četri kandidāti ir no Jelgavas novada, bet viens – no Ozolnieku novada.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas