Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksta «Diena» konkursā devīto klašu skolēniem «Kas notiek?» uzvaru svinēs 121 skolēns

Laikraksta "Diena" mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā 9.klašu skolēniem "Kas notiek?" šogad uzvaru svinēs 121 skolēns, informē ''Dienas mediji'' mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Lasmane.

Konkursā šogad bija īpaši āķīgi jautājumi par aizvadītā gada notikumiem Latvijā un pasaulē, taču arī šogad ir noskaidroti zinošākie devītklasnieki, vērtējot vairāk nekā 11 000 skolēnu darbus no Latvijas skolu 586 klasēm, informēja Lasmane.

Konkursā noskaidrotās zinošākās klases - Kurzemē Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 9.klase, Latgalē Sīļukalna pamatskolas 9.klase, Rīgā Rīgas 2.ģimnāzijas 9.sb klase, Vidzemē Siguldas 1.pamatskolas 9.a klase un Zemgalē Engures vidusskolas 9.b klase.

Konkursā noskaidrotie Latvijā zinošākie 9.klašu skolēni - Kurzemē Kristiana Kovaļevska no Kuldīgas 2.vidusskolas 9.a klases, Latgalē Ernests Zalāns no Riebiņu vidusskolas 9.klases, Rīgā Pauls Kristiāns Osipovs no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 9.3 klases, Vidzemē Uvis Arbidāns no Limbažu 3.vidusskolas 9.b klases un Zemgalē Krista Ļūmane no Vircavas vidusskolas 9.klases.

Zinošākie devītklasnieki ar skolu pārstāvjiem 27.novembrī tiks aicināti piedalīties uzvarētāju dienā Rīgā. Tajā plānota vizīte pie Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa, informēja Lasmane.

Šīs dienas laikrakstā "Diena" un "www.diena.lv/kas-notiek" paziņotas arī pareizās atbildes uz konkursa jautājumiem. Konkursa raidījumu ir iespējams noskatīties un lejupielādēt no drošās failu uzglabāšanas un apmaiņas vietnes "eDati.lv/kasnotiek".

Konkurss "Kas notiek?" šogad tika translēts 23.oktobra rītā tiešraidē visās "Lattelecom" televīzijas platformās - kanālā "360TV".

Konkursa "Kas notiek?" mērķis ir veicināt jauniešu interesi par pēdējā gada politiskajiem, sabiedriskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Konkurss ir individuāla spēku pārbaude vienā kārtā, kurā katrs jaunietis var pārbaudīt savas zināšanas un atmiņu. 16 gadu laikā savas zināšanas konkursā "Kas notiek?" ir pārbaudījuši vairāk nekā 370 000 Latvijas skolu 9.klašu skolēni, informēja Lasmane.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas