Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas skaistāko vietu videostāstā «Latvija bilžu rāmītī» - Jelgavas pils 11

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» īstenošanas laikā ir izveidots unikāls videostāsts «Latvija bilžu rāmītī», kurā iekļautās vietas izvēlējušies Latvijas iedzīvotāji, vairāk nekā 26 000 reizes balsojot par Latvijas skaistāko vietu video fragmentiem.

Videostāsts ir simbolisks TAVA organizētās vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» rudens sezonas noslēgums – tajā apkopoti fragmenti gan no «Atklāj Latviju no jauna!» 20 vēstnešu videostāstiem, gan Latvijas jaunatklāšanas raidījuma «TE!» sērijām. Videostāstā iekļauti fragmenti no Latvijas skaistākajām vietām, par kurām visaktīvāk balsojuši «Atklāj Latviju no jauna!» sekotāji sociālajā tīklā Draugiem.lv. 

Videostāstā iekļauta Aglonas bazilika, Brīvības piemineklis, Kuldīga, Kolkasrags un Kurzemes piekraste, Rēzekne, Sigulda, Liepājas pludmale, Tērvetes zemgaļu pils un dabas parks, Jelgavas pils un citas vietas, informē TAVA.

Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montējusi «Vides filmu studija». Videostāsta pavadījums ir īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera dziesmai «Mazā bilžu rāmītī», kuras vārdu autors ir Imants Ziedonis, savukārt kora aranžējuma autors – Ēriks Ešenvalds. Videostāstā dziesmu izpilda Renārs Kaupers un koris «Kamēr».

Pievieno komentāru

Komentāri 11

barts simpsons

Feldberga skulptūru parkā Sabilē

pirms 5 gadiem, 2014.02.06 18:39

leonīds

nenoliedzami Jelgavai ir paveicies ka mums ir tik darbīgs pilsētas saimnieks Rāviņa kunga personā vairākus gadus neesmu bijis pilsētā un tagad atgriežoties Jelgava ir ļoti pārvērtusies labā nozīmē pirmais jau sākot ar ielām velo gājēju crliņiem tad atjaunotās jaunuzceltās ēkas parki lielais veikalu klāsts pilsētā daudzviet notiek uzlabošanas būvdarbi var tedzēt kārtīga saimnieka pieeju visā tā turpinot Jelgava atgūs pirmā Latvijas brīvvalsts laika skaistākās sakoptākās pilsētas statusu-lai veicas Jaunajā gadā jelgavniekiem un pilsētas vadībai

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 09:29

jelgavnieks

Paldies, kads ko labu ar pasaka.

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 12:03

asja

nepūt pīlītes, ļoņa

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 12:51

to ligita

Labi, ka ir ES, savādāk mēs tālāk par papardēm vispār neko neapgūtu

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 23:14

No Laimes mājām

Liels paldies visiem mūsu klientiem un draugiem - par Laimes māju iekļaušanu - mazā bilžu rāmītī.
Tā ir vislielākā Ziemassvētku dāvana mums - jūsu novērtējums.Ar prieku gaidīsim jūs atkal nākamvasar.
Laimes mājas Kolkā un Upesgrīvā .

pirms 5 gadiem, 2013.12.16 20:56

MM

Jelgavnieki, laiks samesties pa monētiņai.
Jelgavas lepnā pils ar katru gadu paliek bedīgaka un drīz " ķīmiķu" gals sabruks.

pirms 5 gadiem, 2014.01.05 16:47

Z

Skaisti! Prieks, ka esmu dzimusi tik skaistā zemē!

pirms 5 gadiem, 2014.01.21 08:39

Latvijas ziņas