Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Latvijas Valsts ceļi»: Remontposmus var šķērsot 25 minūtēs

Ceļu apsaimniekotājs – uzņēmums «Latvijas Valsts ceļi» - atgādina, ka turpinās remontdarbi uz autoceļa A8 Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene) posmā no 9,93 līdz 19,2 kilometram jeb no Rīgas līdz Jaunolainei kreisajā brauktuvē. 

Satiksme objektā tiek organizēta ar ceļazīmēm, satiksme pārvadīta uz labo brauktuvi un satiksmes plūsmas atdalītas ar vadstatņiem. Ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā. Aptuvenais remontposma šķērsošanas laiks ir desmit minūtes, apgalvo uzņēmumā.

Tāpat arī turpinās remontdarbi uz autoceļa posmā no 31,80 līdz 43,14 kilometram, Ozolnieku un Jelgavas novados. Remontposmā ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 50 un 70 kilometri stundā. Satiksme tiek organizēta ar ceļazīmēm un regulēta ar luksoforiem. Satiksme notiek pa vienu reversīvo joslu divos objekta posmos un uz Vircavas un Lielupes tiltiem. Aptuvenais remontposma šķērsošanas laiks ir 15 minūtes.

«Lai neapdraudētu satiksmes drošību, aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem, ievērojot atļauto braukšanas ātrumu, drošu distanci starp transportlīdzekļiem un noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās,» aicina «Latvijas Valsts ceļi».

Jāatgādina, ka darbus abos posmos veic «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»».

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas