Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LAU nopļāvis zāli vairāk nekā 13 000 km garumā 1

Lai uzlabotu satiksmes drošību un autovadītājiem nodrošinātu pārredzamību ceļu krustojumos, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) veic zāles pļaušanas un krūmu izciršanas darbus uz autoceļu nodalījuma joslām.

Šobrīd zāle visā Latvijas teritorijā ir jau nopļauta vairāk nekā 13 000 km garumā un izcirsti krūmi 142 ha platībā. 

Uz valsts autoceļiem veikti arī citi vasaras sezonas ikdienas uzturēšanas darbi. Šogad LAU darbinieki vairāk nekā 3500 km garumā ir sakopuši piegružotās ceļmalas. Savukārt no atkritumu urnām pieturvietās un stāvlaukumos ir savākti 1622 m3 atkritumu.Iepriekš minētie ikdienas uzturēšanas darbi uz valsts autoceļiem turpināsies visas vasaras sezonas garumā.

Par LAU:

Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību 2013. gadā, LAU piešķirta Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorija.

LAU visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, ceļu remontu, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.

LAU uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir 20 115 km, tai skaitā galvenie autoceļi 1 669 km, reģionālie autoceļi – 5 318 km un vietējie autoceļi 13 128 km.  

Pievieno komentāru

Komentāri 1

braucēja

Tas ir tikai dabīgi,jo par nodokļu maksātāju naudu tas jādara,Par ko tad maksājam ceļa nodokli,ja autoceļu uzturētāji tos neturētu kārtībā.

pirms 5 gadiem, 2014.06.27 17:48

Latvijas ziņas