Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimniekus un zivsaimniekus informēs par nozaru attīstības aktualitātēm 2014.-2020.gadā 1

Oktobrī un novembrī Zemkopības ministrija (ZM) organizēs konferences lauksaimniekiem un zivsaimniekiem, lai informētu par nozarēm aktuālajiem jautājumiem gan nākamajā – 2014.gadā, gan ES nākamajā plānošanas periodā no 2014. līdz 2020.gadam.

ZM organizētajās konferencēs lauksaimniekiem tiks sniegta informācija par tiešajiem maksājumiem 2014. un 2015.gadā, Lauku attīstības programmas mērķiem un ES un valsts atbalstu lauksaimniecībai no 2014. līdz 2020.gadam, kā arī vietējo lauku teritoriju attīstības iespējām.

Savukārt Latvijas zivsaimniekiem konferencē ZM speciālisti skaidros Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai no 2014. līdz 2020.gadam prioritātes Latvijā, informē ministrija.

Lauksaimniekiem paredzētās konferences notiks 31.oktobrī Saldū, 1.novembrī Jelgavā, 8.novembrī Cēsīs, 22. novembrī Balvos.

Zivsaimniekiem paredzētā konference notiks 29.novembrī Rojā.

Katras konferences norises vietas adresi un laiku ZM paziņos atsevišķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas