Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU studente saņem «Exigen Services Latvia» stipendiju 1000 latu apmērā 2

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums «Exigen Services Latvia» sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu konkursa kārtībā ir piešķīris ikgadējās stipendijas pieciem informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem.

Stipendijas, kuru mērķis ir atbalstīt daudzsološākos topošos IT speciālistus, ir piešķirtas Annai Boguševicai no Rīgas Tehniskās universitātes, Kristapam Folkmanim no Latvijas Universitātes, Zanei Āriņai no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Natālijai Paršinai no Transporta un sakaru institūta un Agatei Ambultei no Liepājas Universitātes, informē uzņēmuma pārstāvji.

«Esam apņēmušies turpināt pērn sākto tradīciju ik gadu piešķirt stipendijas perspektīvākajiem IT studentiem, lai tās kalpo kā katalizators viņu izaugsmei, kā arī iedvesmo arvien vairāk jauniešu pievērsties informācijas tehnoloģiju jomai. Stipendiju konkurss pierāda, ka Latvijā ir daudzi talantīgi jaunieši, kuri savu profesionālās izaugsmes ceļu saista ar informācijas tehnoloģiju nozari. Vēlamies apliecināt, ka mēs patiesi novērtējam viņu motivāciju un izcilās sekmes, un tas noteikti palīdzēs viņiem turpmākajā karjerā,» stāsta «Exigen Services Latvia» valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

Šogad stipendijām saņemti 50 pieteikumi, visaktīvākie bijuši studenti no Liepājas Universitātes. Konkursa kārtībā piešķirtas piecas stipendijas 1000 latu vērtībā, kas tiek izmaksātas pakāpeniski desmit mēnešu laikā no 2013.gada septembra līdz 2014.gada jūnijam.

Stipendijām konkursa kārtībā varēja pieteikties studenti no piecām Latvijas augstskolām, savukārt lēmumu par stipendiju saņēmējiem, vadoties pēc pretendentu sekmēm un motivācijas vēstulēm, pieņēma pārstāvji no attiecīgajām augstākās izglītības iestādēm, RTU Attīstības fonda un uzņēmuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Latvijas ziņas