Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Meža īpašniek! Atnāc un uzzini svarīgāko par ES atbalstu tieši Tev!»

LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) uzsāk informatīvi izglītojošu kampaņu „Meža īpašniek! Atnāc un uzzini svarīgāko par ES atbalstu tieši Tev!” 

Kampaņas ietvaros meža īpašnieki septembrī un oktobrī visā Latvijā aicināti apmeklēt bezmaksas seminārus par ES atbalsta saņemšanas iespējām meža īpašniekiem. 

Pašlaik jau ir stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 455 (4.08.2015.) „Kārtība, kādā piešķir, administrē un uzrauga valsts un Eiropas Savienības atbalsta pasākumu „Ieguldījumi meža platību paplašināšanā mežu dzīvotspējas uzlabošanā” īstenošanai.”

Noteikumi paredz atbalstu šādiem apakšpasākumiem:„Meža ieaudzēšana”, „Meža ugunsgrēkos un dabas katastrofās iznīcinātu mežaudžu atjaunošana”, „Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai”.

Visi interesenti laipni aicināti uz bezmaksas semināriem, lai uzzinātu vairāk par atbalsta saņemšanas nosacījumiem un kārtību. 

Zemgales nodaļas organizētie semināri kampaņas ietvaros:

22.septembrī 

"ES atbalsts meža īpašniekiem"

pulksten 9 IKSC "Avoti" (Saules iela 2, Valgunde, Valgundes pag., Jelgavas nov.);

pulksten 14 Salgales pagasta pārvaldē („Vīgriezes”, Emburga, Salgales pag., Ozolnieku nov.;

14.oktobrī pulksten 10 Jēkabnieku kultūras namā (Straumes iela 5, Jēkabnieki, Svētes pag., Jelgavas nov.)

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas