Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mīļākā ģimenes ārsta titulu iegūst arī Jelgavas ārste Evita Valdmane 15

Šodien akcijas "Meklējam labu ģimenes ārstu!" noslēguma ceremonijā par mīļākajiem ģimenes ārstiem tika atzīti Rīgas, Jelgavas un Dzelzavas ārsti, aģentūrai LETA pastāstīja akcijas organizatori.

Svinīgajā pasākumā kopumā astoņi ģimenes ārsti tika godināti par ieguldīto darbu Latvijas iedzīvotāju veselības veicināšanā, ārstēšanā un aprūpē.

Apbalvojumus kategorijā "Mans mīļais ģimenes ārsts" saņēma Rīgas ģimenes ārste Ilze Skuja, Jelgavas ģimenes ārste Evita Valdmane un Dzelzavas ģimenes ārste Ilga Kreicuma. Viņus par mīļākajiem dakteriem atzina iedzīvotāji.

Savukārt nominācijā "Profesionālis" tika godināti divi Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas izraudzīti mediķi - Vecpiebalgas novada ģimenes ārste Ilona Radziņa un Sēlspils pagasta ģimenes ārste Vija Pelčere.

Tika pasniegta arī īpaša balva - Rūdolfa Skaidrā prēmija. To saņēma nominācijas "Latvijas labākais jaunais lauku ģimenes ārsts" uzvarētāja - Aizputes novadā strādājošā ārste Ieva Pūpola.

Tāpat tika pasniegtas divas specbalvas. Vienu no tām - apdrošināšanas sabiedrības "BTA InsuranceCompany" (BTA) specbalvu "Atsaucīgākais ģimenes ārsts" - saņēma Rīgas mediķe Anžela Leite, bet otru - "LYL Krila eļļas" specbalvu "Iedvesmojošais ģimenes ārsts" - Madonā strādājošā ģimenes ārste Inita Galeja.

Jau vēstīts, ka akcija Latvijā notiek otro gadu, to organizē izdevniecība "Dienas Žurnāli" sadarbībā ar "Veselības centru 4" un Latvijas Ārstu biedrību, piedaloties Latvijas Ģimenes ārstu asociācijai un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijai.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Un kāpēc

nebija informācija masu medijos, ka var balsot? Es par savu ārstu arī būtu nobalsojusi... Tagad nekā :(

pirms 5 gadiem, 2014.05.17 08:36

zin

šādas akcijas notiek ik pa brīdim, nākamajā varēsiet par savu dakterīti uzrakstīt un ieteikt.

pirms 5 gadiem, 2014.05.18 06:49

Andis

tā ir sanācis dzīvē ka ar ārstiem saskarties nācies dauz no visiem visiejūtīgākā viszinošākā cilvēcīgākā ir mana ģimenes dakterīte Iolanta Šaihulova jebkura no vizītēm pacientam rada prieka un gandarijuma sajūtu dakterīte vienmēr sagaida ar patīkamu smaidu un komunisē ar pacientu mierīgā tonī prieks būt tādas lieliskas dakterītes pacientam ja būtu iespēja tad viennozīmīgi cienijamai dakterītei Šaihulovai dotu pirmo vietu ar patiesu cieņu pacients Andis

pirms 5 gadiem, 2014.05.17 10:05

Inga

Pilnīgi piekrītu Andim.

pirms 5 gadiem, 2014.05.18 17:06

klasesbiedrs

Evita bija nedaudz dīvaina, bet visumā labestīga un saprātīga meitene. Domāju, ka varētu būt pelnījusi šādu apbalvojumu. Apsveicu!

pirms 5 gadiem, 2014.05.17 20:57

zin

OOO, bildē viena no LV superīgākajām māsiņām arī ir! Taču pietrūkst otra- tas viss doktorāta kolektīvs ir vienkārši fantastisks!

pirms 5 gadiem, 2014.05.18 06:52

....

Arī mūsu ģimenes dakterīte ir superīga - dr.ILVA KOŠKINA, ļoti zinoša, profesionāla vienmēr pretim nākoša, vienkārši DAKTERE ar lielo burtu, un ja būtu zinājusi, ka šāda akcija notiek, noteikti būtu balsojusi par viņu...

pirms 5 gadiem, 2014.05.19 08:49

zuzū

Lai Evitai Valdmanei izturība un laba veselība! Laba daktere- laipna,atsaucīga ! Māsiņas arī ļoti iejūtīgas un jaukas.Lai veicas darbā Evitai,Lūcijai un Maritai!

pirms 5 gadiem, 2014.05.19 09:04

asde-i

"""Visvisvis labākā""" ir Zīverte!!! Viņa nav neķada ārste, viņa ir zagle! Šitādiem mūdžiem pacienti pie vienas vietas.

pirms 5 gadiem, 2014.05.20 09:14

Andris

Kaut ar novēlošnos, tomēr gribas pateikt mīļu ,,Paldies" par atsaucību un laipnību gan dakterei Evitai Valdmanai, gan abām doktorāta māsiņām! Ar patiesu cieņu sens pacients
Andris

pirms 5 gadiem, 2014.05.19 16:50

meitēns

LLU doktorāts ir miljons!
Paldies, Meitenes!

pirms 5 gadiem, 2014.05.19 18:56

anna

Man nepatīk,ka doktorātā jāgaida rindā. Daktere Valdmane nesteidzas,visu kārtīgi izskatās.kaut vairākas reizes izstāsta par zāļu lietošanu.Izskaidro analīžu rezultātus.Esmu apmierināta.Māsiņas arī skrien kā bitītes un vēl paspēj kaut ko humorīgu pateikt.

pirms 5 gadiem, 2014.05.19 20:21

Pacients

"Pateicoties" Valdmanei man laicīgi nediagnosticēja muguras starpskriemeļu diska plīsumu. Man paralizēja kājas un visu no jostas uz leju. Laimīgas sakritības rezultātā tiku 2dienas pirms paralīzes pie Astras Bērziņas, kura man momentā izkārtoja operāciju Stradiņos. Šobrīd ir gads pagājis kopš operācijas, bet labā kāja nejūtīga un lērums citu problēmu. Trūkst elpas, pulmnologs uzrakstīja rekomendāciju kurā minēts ka vajag plaušu rentgenu, man tā ar roku rakstītā zīmīte pazuda, bet Valdmane tagad saka ka netic tam ka pulmanologs ir nozīmējis Rentgenu plaušām, jo ja būtu, tad pati uzrakstījusi būtu nosūtījumu. Stradiņos man neviens nekad nav rakstījis nosūtījumus, ne urologs, ne neiroķirurgs ne pulmanologs, visi saka ka jadodas pie ģimenes ārsta pēc nosūtījumiem. Valdmanei un medmāsām ir cits viedoklis. Šoreiz neriskēšu ar savu veselību, jo Valdmane atkal ielaidīs slimību,esmu nolēmis mainīt dakteri. Valdmanes praksē jums varbūt izārstēs caureju, klepu vai aizcietējumu, bet ja būs nopietas problēmas- pastāv risks ka jūs neglābs pat došānās pie ārsta (I.Valdmanes)
Valdmane Man pus gadu nespēja nozīmēt izmeklējumus un diagnosticēt diska plīsumu ar 15 mm šķirbu, ko A.Bērziņa izdarīja 4 stundu laikā. Bravo!!! Valdmanei nevajadzētu ļaut ārstēt cilvēkus...

pirms 3 gadiem, 2016.06.10 10:49

Aivs

Man ļoti līdzīga situācija, disks plīsa un 13mm laikam atvērums bija, pie Valdmanes lika sistēmas un visādi citādi ārstēja, ārstēja kā nu mācēja, nevar teikt ka nepalīdzēja, bet nu varēja labāk ieteikt laicīgi griezties pie neirologa. Arī man jau sākās tirpšana no jostas uz leju un A.Bērziņa mani aizfīrēja uz Stradiņiem uz operāciju. Secinājums, katram pašam jāsaprot sava veselības stāvokļa nopietnība, ja tā ir mugura tad jādodas pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma pie vertebrologa (muguras spec.) Ja lūdz palīdzību ģim.ārstam tad saņemsi tabletes un sistēmas, jo neko vairāk jau viņš nevar...

pirms gada, 2018.02.19 10:45

Latvijas ziņas