Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No oktobra laikrakstam «Diena» jauns pielikums «Dabas Diena»

Sākot ar 2.oktobri, katru otro nedēļu trešdienās kopā ar laikrakstu «Diena» iznāks jauns pielikums «Dabas Diena» par dabas izzināšanu, aktīvo atpūtu un vides vērtību apzināšanos.

«Dabas Diena» mērķis būs popularizēt sabiedrībā interesi par dabas izzināšanu un rosināt izmantot aktīvās atpūtas dabā iespējas veselīgai un interesantai laika pavadīšanai dažādām vecumu un sociālajām sabiedrības grupām, informē izdevēju pārstāve Elīna Kresa. 

Pielikuma galvenā redaktore Inga Melberga stāsta: «Tas ir mīts, ka par atpūtu dabā interesējas tikai ar mežkopības, medniecības un tamlīdzīgām nozarēm saistītie profesionāļi vai ekstrēmu izklaižu cienītāji. Katrs var atrast sev tīkamu atpūtu mežā vai pie kādas ūdenskrātuves, turklāt jebkurā gadalaikā, tādēļ informācija, kur un ko izzināt dabā, ir vienlīdz aktuāla kā jauniešiem, tā ģimenēm un sportiska dzīvesveida entuziastiem.»

Jaunā pielikuma «Dabas Diena» četrās lappusēs iekļautais aptvers plašu tematu loku: stāsti par makšķerēšanu, medībām, lauku tūrismu un aktīvo tūrismu dabā – velotūrismu, maratoniem, orientēšanos, slēpņošanu, laivošanu, slēpošanu. Tāpat «Dabas Diena» informēs lasītājus par ikdienā noderīgām aktualitātēm - talkām, atkritumu šķirošanu un jaunākajām nozares ziņām vai izmaiņām likumdošanā. Latvijā pazīstami pavāri dalīsies ar receptēm, kā garšīgāk pagatavot sulīgu medījumu, upē noķertu līdaku vai mežā salasītās sēnes. 

Pirmajā numurā varēs lasīt par gājputnu vērošanu un to, ko piedāvā Tērvetes Dabas parks. Padomos par atkritumu šķirošanu mežā dalīsies Māris Olte. Kā arī varēs iepazīt Spiningošanas čempionata uzvarētāju Jāni Stepko un viņa komandu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas