Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) tapusi jauna informatīvā brīvprātīgā darba koordinēšanas platforma (FOTO)

Sistēma, kas saved kopā brīvprātīgā darba organizatorus un pašus brīvprātīgos, – tā NVA projekta vadītājs Ints Teterovskis definē jauno informatīvo platformu, kura atrodama tīmekļa vietnē brivpratigie.lv. Tā gan vēl ir testa režīmā, kas nozīmē, ka ir atvērta ieteikumiem un labojumiem. Taču jau patlaban skaidrs, ka jaunā sistēma būs liels solis uz priekšu brīvprātīgā darba koordinēšanā un attīstīšanā.

Organizatori ziņo, ka ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kuri vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām. Tas nozīmē, ka jaunajā NVA informācijas sistēmā brīvprātīgā darba organizatori visā Latvijā varēs piedāvāt savas darba vietas, savukārt visi interesenti pieteikties brīvprātīgajam darbam. Tīmekļa vietnē tiks publicēti ne tikai brīvprātīgā darba piedāvājumi tādās jomās kā valsts pārvalde, kultūra un māksla, daba un vide, izglītība, sports un sociālās aktivitātes, bet arī aktualitātes, statistika, labās prakses piemēri un citi ar brīvprātīgo darbu saistītie materiāli.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 10.–16. novembra «Zemgales Ziņās»


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas