Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palīdz jauniešiem atrast pirmo darbu

Lai palīdzētu jauniešiem atrast pirmo darba vietu vai uzsākt individuālo komercdarbību, interneta portālā daru.lv ir izveidota jauna bezmaksas sadaļa “Pirmais darbs”, informē portāla līdzdibinātājs Ojārs Stūre.

Sadaļu var izmantot gan tie, kuri vēlas apvienot darbu ar mācībām, gan arī tie, kuriem jau ir kādas prasmes un kuri tieši šobrīd vēlas uzsākt savas darba gaitas.

Šim nolūkam ir izveidots īpašs reģistrācijas ceļš ar nosaukumu “Pirmais darbs”, caur kuru jaunie censoņi bez maksas var pieteikt sevi tirgū.

Veidojot savu profilu, jaunieši tiek aicināti norādīt savas zināšanas un prasmes, kā arī vēlamo nodarbošanos un citas prasības saistībā ar savu pirmo nodarbi. Šāda iespēja var būt īpaši noderīga jauniešiem ar labām svešvalodu zināšanām, programmētāja prasmēm vai dizainera un maketētāja iemaņām. Tāpat to var izmantot topošie juristi, grāmatveži, arhitekti, celtnieki, galdnieki vai iesācēji jebkurā citā profesijā, stāsta O.Stūre.

“Darba devējiem un pasūtītājiem tā ir jauna iespēja sameklēt tieši viņiem vajadzīgo darbinieku vai palīgu. Jauno censoņu profili būs atrodami gan caur daru.lv meklētāju, gan arī atbilstošajās kategorijās. Tie būs izcelti ar īpašu atzīmi “Pirmais darbs”,” viņš turpina.

Daru.lv ir interneta vietne pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem un nelieliem uzņēmumiem – visiem tiem, kas pelna iztiku, liekot lietā kāda aroda prasmes vai iemaņas. Daru.lv arī palīdz atrast vajadzīgo speciālistu. Vietnē ir atrodami speciālisti celtniecības un remonta darbos, sadzīvē nepieciešamu lietu uzstādīšanā un palīgdarbiem mājas solī. Tāpat ir sadaļas atpūtas pasākumu organizatoriem, sporta un veselības speciālistiem, kā arī citiem lietpratējiem – tulkiem, grāmatvežiem un datu apstrādes profesionāļiem. Kopumā datu bāze ir sadalīta desmit kategorijās ar teju simt apakškategorijām.Publicitātes foto


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas