Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Pasažieru vilciens» piedāvās vairāk reisus saulainās dienās – jau 7. un 8. jūnijā

A/s «Pasažieru vilciens» informē, ka arī šajās brīvdienās, 7. un 8. jūnijā, būs norīkoti papildu elektrovilcienu reisi pasažieru iecienītākajos vasaras virzienos – uz Dubultiem, Vecāķiem un Carnikavu. Sakarā ar pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, šovasar siltajās un saulainajās dienās uzņēmums plāno norīkot papildu vilcienus tajos maršrutos, kur paredzams lielāks pasažieru pieplūdums. Informācija par papildu reisiem būs operatīvi pieejama gan uzņēmuma interneta mājas lapā, gan dzelzceļa stacijās, gan zvanot pa bezmaksas dzelzceļa uzziņu tālruni 80001181, kā arī mobilajā aplikācijā.


«Meteorologi sola siltas un saulainas dienas, un tas nozīmē, ka mūsu pasažieri vēlēsies pavadīt lieliskas brīvdienas pie dabas, bet mūsu pienākums ir sekot klientu vēlmēm un... laika prognozēm, lai palīdzētu visiem nokļūt plānotajā vietā un laikā,» stāsta Artis Birkmanis, AS «Pasažieru vilciens» valdes priekšsēdētājs. «Tā gan ir – mums it kā iepriekš jāparedz pasažieru plāni, pirms varbūt jau viņi paši tos formulējuši. Un, tikai labi pārzinot mūsu pasažieru paradumus, rūpīgi analizējot pētījumu rezultātus un izmaiņas plūsmas intensitātē, iespējama efektīva plānošana – gan pasažieru, gan uzņēmuma interesēs, kura misija kā sabiedriskā pakalpojuma sniedzējam ir strādāt sabiedrības labā. Arī turpmāk, cik vien mūsu vagonu parka iespējas pieļaus, centīsimies piemēroties pasažieru vajadzībām un aicinām arī turpmāk izmantot vilcienu kā ērtu, ekonomisku un precīzu pārvietošanās veidu – dodoties pie dabas, ciemos vai vienkārši iepazīstot Latvijas skaistākās vietas.»

A/s «Pasažieru vilciens» plāno turpināt iepriekšējos gados aizsākto un jau tik iecienīto «Tautas ekskursiju» organizēšanu – ar mērķi atklāt un iepazīt Latvijas skaistākās vietas. Šajā nedēļas nogalē 7.jūnijā aicinām doties uz Daugavpils pilsētas svētkiem ar vilcienu Nr.802 ar atiešanas laiku no Rīgas centrālās stacijas plkst.7.40. Par rīta mundrumu un labu noskaņojumu visai diena parūpēsies Daugavpils folkloras kopa «Svātra».

Plašāka informācija pieejama a/s «Pasažieru vilciens» interneta mājas lapā www.pv.lv, mobilajā aplikācijā, dzelzceļa stacijās, Rīgas pasažieru stacijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī zvanot pa bezmaksas dzelzceļa uzziņu tālruni 80001181.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas