Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegtas stipendijas maznodrošinātām ģimenēm un studentiem no daudzbērnu ģimenēm

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pasniegtas stipendijas 20 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, 10 studentiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem un trim smagi slimiem bērniem, informē Amerikas Latviešu apvienība.

Daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm stipendijas tiek piešķirtas uz vienu vai diviem gadiem – ik mēnesi tie ir 360 ASV dolāri. Studentiem stipendijas piešķir vienam mācību gadam, katra ir 2000 dolāru liela un tiek izmaksāta divās daļās – mācību gada sākumā un pēc semestra sekmīgas nokārtošanas. Sekmīgie studenti stipendijas saņem, sākot no otrā mācību gada līdz pat bakalaura grāda iegūšanai.

Šīs stipendijas vakar pasniegtas 20 daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm no Rīgas, Alūksnes, Kandavas pilsētām, no Riebiņu, Ventspils, Vecumnieku, Baltinavas, Daugavpils, Viesītes, Dobeles, Ozolnieku, Līvānu, Preiļu un Pļaviņu novadiem, 10 studentiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem no Alūksnes, Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Kuldīgas, Cēsīm, Daugavpils, Valmieras pilsētām un trim smagi slimiem bērniem no Līvānu novada, kā arī no Rīgas un Kandavas.

Foto: LNB atbalsta biedrība

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas