Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien un sestdien vāks glābējpakas senioriem 3

Jelgavā, Rīgā, Cēsīs un Kuldīgā ikviens tiek aicināts uz īpašu glābējpaku akciju senioru atbalstam. 1. oktobris pasaulē tiek atzīmēta kā veco ļaužu diena, lai pievērstu plašāku uzmanību senioru dzīves grūtībām, vientuļajiem vecajiem cilvēkiem un sabiedrības straujās novecošanas problēmai.
Glābējpaku akcija notiks:
◆ Jelgavā 18. septembrī no pulksten 17 līdz 20 un 19. septembrī no 12 līdz 16 veikalā «Maxima» Rīgas ielā 11a, rīko Latvijas Samariešu apvienība un LSK Dobeles komiteja;
◆ Cēsīs 18. septembrī no pulksten 17 līdz 20 un 19. septembrī no 12 līdz 16 veikalā «Maxima»  Valmieras ielā 17a, organizē Latvijas Samariešu apvienība un ģimenes centrs «Mūsu nākotne»;
◆ Kuldīgā 18. septembrī no pulksten 17 līdz 20 veikalā «Maxima» Mucenieku ielā 24, rīko Latvijas Samariešu apvienība un fonds «Mamma mammai»;
◆ Rīgā 19. septembrī no pulksten 12 līdz 16 veikalā «Maxima» A.Deglava iela 67, organizē Latvijas Samariešu apvienība un biedrība «Otrās mājas».
Seniori, jo īpaši Latvijā, ir viena no neaizsargātākajām sabiedrības grupām, kuri spiesti izdzīvot no nesamērīgi zemas pensijas, ir vientuļi un ar veselības problēmām. Ja ikdienā visu pensiju nākas atdot par dzīvesvietu un medikamentiem, tad pārtikai pāri paliek vairs tikai maizei. Tāpēc glābējpakās ikviens aicināts ievietot uzturvērtīgi bagātus produktus ar ilgu lietošanas termiņu un kādu saldumu.
Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Palīdzība galvenokārt domāta centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss. 

Foto: rekurzeme.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Turbo Soņa

... to saka ministrs, kurš ar dienesta auto Vecrīgā iedrāzās dievlūdzēju pūlī ar O,41 promoli.

pirms 4 gadiem, 2015.09.18 13:54

Māris

Maxima PR triks, tad būs centīgajām ģimenēm vai tomēr senioriem?

pirms 4 gadiem, 2015.09.18 17:25

Latvijas ziņas