Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pokaiņu mežs aicina uz Vasaras saulgriežu svētkiem

21. jūnijā pulksten 13 Pokaiņu mežā, ko apsaimnieko a/s “Latvijas valsts meži”, norisināsies Vasaras saulgriežu pasākums. Ar skanīgām dziesmām viesus sagaidīs folkloras kopa ,,Svitene” no Rundāles novada. Pēc tam būs kopīga došanās uz Zikurātu, kur tiks sagaidīts Saulgriežu brīdis – tas šogad būs pulksten 13.59.

Šajā laikā, kad gaismas ir visvairāk, cilvēku pasaule visspēcīgāk varot kontaktēties ar gaismas pasauli – līdzsvarojas zemes dzīve ar smalkajām pasaulēm – par to varēs pārliecināties Zikurātā meditācijas brīdī kopā ar Lauri Daņilovu. Pie Tēva akmens būs arī īpašs pateicības brīdis saulei un gaismai. Savukārt, savas dzīves svarīgāko notikumu šogad Pokaiņu mežā atzīmēt izvēlējies kāds jaunais pāris – pie Līgavas akmens notiks jaunā pāra mārtošana.

Vēlāk visi gaidīti Ozolkalnā, kur, kā jau ierasts, visus gaidīs ugunskurs, cienasts un sevišķā tējas tase ar medu. Būs gan kopīga sadziedāšanās, gan mīklu minēšana, gan putnu balsu atpazīšana un rotaļās iešana. Un tad jau brīdis sevis sakārtošanai un harmonizēšanai, enerģijas uzņemšanai vai gluži vienkārši – īpašs Saulgriežu laiks, ko var pavadīt pēc sava ieskata pie ugunskura kopīgās sarunās vai dodoties pastaigā pa Pokaiņu meža takām. Tiem, kuri vēlas sagaidīt saullēkta brīdi, būs pieejamas arī telšu vietas.

Ieeja pasākumā ar Pokaiņu meža ieejas biļetēm: pieaugušajiem 2 eiro, pensionāriem, studentiem, skolēniem – 1,70 €, pirmsskolas vecuma bērniem – brīvbiļete.

Informācija pa tel. 63729177 vai 26392564, www.mammadaba.lv

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas