Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekti no Zemgales cīnās par iespēju saņemt 15 tūkstošus eiro

Jūlija sākumā četri mērķtiecīgi un sabiedrībai nozīmīgi projekti no Zemgales reģiona uzsāka cīņu līdz šim vēl nebijušā LabieDarbi.lv projektu konkursā, lai jau vasaras izskaņā saņemtu 15 tūkstošus eiro savas idejas realizēšanai. Trīs nedēļu garumā viņi ir aktīvi vākuši balsis, taču, lai nokļūtu soli tuvāk sava sapņa realizēšanai un iekļūtu lielajā finālā, viņiem ir nepieciešams atbalsts, ko var sniegt ikviens interesents, bez maksas nobalsojot kādā no LabieDarbi.lv balošanas platformām: 

♦  LabieDarbi.lv: http://labiedarbi.lv/lv/balso-par-projektu 
♦ Draugiem.lv: https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi
♦ Inbox.lv : http://labiedarbi.inbox.lv/

Jauns sporta laukums Aknīstes vidusskolā, āra trenažieru sporta laukums Bauskā, ceļu satiksmes noteikumu laukums ar elektromobiļiem Auces vidusskolā un āra trenažieru laukums Īslīces vidusskolā – par tik vērtīgu ideju realizēšanu cīnās projektu pieteicēji no Zemgales. Viņi jau ir izturējuši pirmo atlases kārtu un nokļuvuši publiskajā balsojumā, taču tikai 3. augusta pusnaktī noskaidrosies, kuri no projektiem turpinās cīņu par galveno balvu – 15 tūkstošiem eiro. 

Konkursa mērķis ir radīt paliekošas vērtības kādā no Latvijas reģioniem un katra no šīm idejām  sniegs nenovērtējamu ieguldījumu pilsētas attīstībā, uzlabos vispārējo kultūras, izglītības un sabiedrības dzīves līmeni, dāvās prieku vairākiem simtiem iedzīvotāju. 

Labas idejas nedrīkst vien palikt uz papīra, tām ir jārealizējas dzīvē, tāpēc visi Zemgales reģiona iedzīvotāji tiek aicināti atbalstīt šos drosmīgos, mērķtiecīgos projektu pieteicējus, kas cīnās par savas un arī jūsu pilsētas un reģiona attīstību. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas