Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radīts rīks ērtākai partiju programmu izvērtēšanai

Tuvojoties 12. Saeimas vēlēšanām, politisko diskusiju domubiedru grupa „PolitiCafe” radījusi jaunu tiešsaistes rīku www.partijulinijas.lv, ar kura palīdzību katrs var noteikt sev svarīgākās jomas, lai ērti salīdzinātu partiju programmās aprakstīto piedāvājumu.

Partiju uzdevums ir organizēt tautas pārstāvniecību, un to priekšvēlēšanu programmas ir dokumenti, kas vēlētājiem skaidro partijas prioritātes un mērķus jeb “partijas līniju”. Tomēr, ņemot vērā, ka Latvijā vēlēšanās piedalās vairāk nekā desmit partiju, iepazīšanās ar to piedāvājumu kļūst pārāk laikietilpīga lielākajai daļai vēlētāju. Tāpēc „PolitCafe” ir radījusi ērtu rīku „Partiju līnijas”, kas ikvienam vienkāršā veidā palīdzēs izdarīt izvēli 12. Saeimas vēlēšanās.

Lai noskaidrotu partiju līnijas jums svarīgākajās jomās, rīks “Partiju līnijas” dod iespēju izvēlēties katram vissvarīgākās jomas no 24 kategorijām (piemēram, ģimene, sports, veselība, vide, vienlīdzība) un iepazīties ar katras partijas piedāvājumu šajās jomās. Tā ir iespēja gan definēt sev, kuras jomas pašam šķiet vissvarīgākās, gan izvērtēt partiju piedāvājumu no 4000 zīmju priekšvēlēšanu programmām, lai izvēli vēlēšanās izdarītu, ne tikai spriežot par personālijām, bet arī partiju idejām un prioritātēm.

Izmēģināt rīku var, apmeklējot interneta vietni www.partijulinijas.lv

Projektu īstenoja „PolitiCafe Jelgava”. Tā ir domubiedru grupa, kur apvienojušies bijušie un esošie politikas un starptautisko attiecību studenti, kā arī citi, kurus interesē sabiedrībai svarīgas tēmas, lai organizētu intelektuālas diskusijas par politiku Latvijā un pasaulē ikvienam pieejamā formātā ar mērķi uzlabot publiskās politiskās diskusijas kvalitāti Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas