Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radošajā konkursā «Osta pilsētai» skolēni meklēs netradicionālas idejas ostas attīstībai 1

Rīgas Brīvosta sadarbībā ar lielākajām Latvijas augstskolām izsludinājusi nu jau sesto ikgadējo radošo darbu konkursu skolēniem “Osta pilsētai”. Vidusskolēni, kā arī vidējās speciālās izglītības iestāžu vai arodizglītības iestāžu audzēkņi ir aicināti iesniegt savas esejas par kādu no piecām tēmām, aptverot ekonomiskās, sociālās, kultūras, vēsturiskās un drošības jomas. Iespējamo tēmu izvēles loks ir visplašākais – sākot, piemēram, no Rīgas ostas pasažieru termināla attīstības perspektīvām līdz pat dabas aizsardzības jautājumiem vai ekonomiskās darbības uzlabošanas iespējām Rīgas ostā.

Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu izpratni par ostas darbību un attīstību gan ostas mērogā, gan savas karjeras izaugsmes kontekstā, turklāt šāds konkurss palīdz sekmēt skolēnu radošo spēju un radošuma potenciāla attīstību. Konkurss norisināsies divās kārtās – pirmajā kārtā komandām divu cilvēku sastāvā ir jāiesniedz eseja par izvēlēto tematu, bet otrajā kārtā klātienē būs žūrijas komisijai jāprezentē savas idejas, kuras vērtēs Rīgas brīvostas, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Jūras akadēmijas deleģēti pārstāvji. 

“Konkurss "Osta pilsētai" ir kļuvis par tradīciju un katru gadu kāda no idejām tiek iekļauta Rīgas brīvostas Ideju bankas kapitālā un agri vai vēlu tiks arī realizēta. Mums ir svarīgi vēl skolas solā motivēt jauniešus domāt globāli un nekautrēties realizēt savas idejas. Dažiem iepriekšējo gadu uzvarētājiem šis konkurss kalpoja kā stingrs pamats savas karjeras attīstīšanā,” ziņo Rīgas brīvostas pārstāvis.

Pirmajām 10 komandām, kas pieteiksies uz konkursu, tiks dota unikāla iespēja apmeklēt Rīgas Brīvostu gida pavadībā. Konkursā būs iespēja saņemt arī vērtīgas balvas – pirmās vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar „Samsung N7105 Galaxy Note 2” telefoniem, otrās vietas ieguvēji – ar "Samsung I9300 Galaxy S3" telefoniem, bet trešās – “Samsung WB200F white” fotoaparātiem.

Skolēni komandas konkursam var pieteikties līdz šā gada 7. septembrim konkursa mājas lapā www.ostapilsetai.lv, savukārt fināls, kurā labākās komandas prezentēs savus darbus žūrijai, notiks 30.septembrī. 

Sīkāk ar konkursa noteikumiem un nolikumu iespējams iepazīties www.ostapilsetai.lv un www.draugiem.lv/ostapilsetai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ostnieks

Kāpēc rižiku nogrieza tikai zilo uzvalka piedurkni var redzēt???

pirms 5 gadiem, 2014.08.08 15:57

Latvijas ziņas