Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgā godinās Latvijas labākos brīvprātīgos

Lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo kustību un sekmētu dažāda vecuma cilvēku un organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, pirmo reizi tiek izsludināta pieteikšanās balvai „GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”. Šī gada 5.decembrī, starptautiskajā Brīvprātīgo dienā, Rīgā tiks organizētas lielas un skanīgas brīvprātīgo svinības – kopīga Zemes mākslas instalācijas izveide, reģionālā brīvprātīgo sumināšana, labāko brīvprātīgo godināšana „GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”, kurā piedalīsies arī  populāri mūziķi, sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri šajā dienā paši kļūs par brīvprātīgajiem. Plānots, ka Rīgā vienuviet pulcēsies ap 3000 brīvprātīgo no visas Latvijas.

Brīvprātīgo godināšanu pirmo reizi organizē Nodibinājums Rīga 2014, Valmieras novada fonds, Talsu novada fonds, Jelgavas pilsētas domes Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RDIKSD), biedrība „Sadarbības platforma”, biedrība „brīvprātīgais.lv” un Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA).

Pašreiz ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvji ir aicināti izvirzīt kandidātus Brīvprātīgo godināšanai „GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”.

Brīvprātīgo godināšanai var izvirzīt ikvienu personu neatkarīgi no vecuma, dzimuma un citiem sociāliem, fiziskiem un ģeogrāfiskiem nosacījumiem. 

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt dažāda vecuma cilvēku un organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Brīvprātīgajam darbam jābūt veiktam 2014.gada laikā. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2014.gada 10.novembrim (ieskaitot).

Lai pieteiktu brīvprātīgo, jāaizpilda tiešsaistes anketa www.deedin.com/Brivpratigais2014, vai arī WORD formāta ANKETA piedalies.riga2014.org, nosūtot uz e-pastu brivpratigais@riga2014.org. Maksimālais pieteikuma apjoms – 2 A4 formāta lapas. Anketai pievienojiet fotogrāfijas, kas atspoguļo kandidāta brīvprātīgā darba aktivitātes. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikumu saņemšanu.

Brīvprātīgo godināšanas organizatori aicina Latvijas pašvaldības iesaistīties Starptautiskās brīvprātīgo dienas atzīmēšanā un piedāvā 5.decembra pasākumā Rīgā sveikt savus labākos brīvprātīgā darba veicējus. Tā ir iespēja ne tikai šaurā lokā, bet reģiona mērogā publiski pateikt paldies labiem cilvēkiem, kuri veikuši un veicinājuši brīvprātīgo darbu.

Par nominantiem tiks veidoti videostāsti, kas tiks demonstrēti Godināšanas laikā un īpaši veidotā televīzijas raidījumā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas